PC açılırken BIOS'a atıyor ve Windows açılmıyor

ggeazy

Decapat
IMG_1110.JPG

Image1535033705.321033.jpg

Oyun oynuyordum kapattıktan sonra açtım ve 0xc0000185 hata kodunu verdi. Sonra tekrar kapatıp tekrar açtıktan sonra Boot sayfası geldi. Ne yapsam açamıyorum masaüstünü yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
F8 tuşuna basarak başlangıç onarma işlemini gerçekleştirin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

0x0000xc185 hatası Windows dosyalarının arasında bozulmuş veya eksik bir dosya olduğunu gösterir, onarım yapmayı deneyin eğer çözüm alamazsanız format atmanız gerekecek.

Error Code : 0xc0000185 Hata ve Çözümleri..

PC açılırken F8'e basın. Eğer güvenli kipte açılırsa en son donanımlarla ilgili yaptığınız bazı değişikler varsa bu değişiklikleri geri alın. Aygıt yöneticisinde görülen donanımlardan herhangi birinde sarı ünlem işareti varsa bu sürücüler tamamen veya kısmen bozuktur veya sıkıntılıdır, yeniden bu sürücülerin yüklenmesi gerekir. Bu hata kodu virüslerle, donanımla ve donanımların sürücüleri ile ilgilidir. Güvenli kipteyken sistem geri yüklemede kayıtlı başarılı bir kaydınız varsa onu yükleyip sıkıntıyı yine geri çevirebilirsiniz veya windows'un "başlangıç onarma" kısmından da yine onarma (kurtarma) imkanınız olabilir. Kolay gelsin.

Masaüstüne ulaşamadığım için format atamaıyorum format cd ile mi atmam lazım
USB Bellek işinizi görecektir, bir arkadaşınızın bilgisayarından veya başka bir yerden yazdırabilirsiniz USB Belleğe Windows'u.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Benzer hatayı bende almıştım. Güvenli mod, windows onarma vs çalışmadı yeni bir windows kurmuştum. Live windows temin edebilirseniz windows kurulu diski üzerinden silmek istemediğiniz dosyaları kurtarıp format atabilirsiniz. Nihayetinde yapabileceğiniz adım kalmamışsa tabi.

Şuan evde değilim sizin dediklerinizin tamamını yapmaya çalışacağım fakat laptoplardan pek anlamıyorum ek garanti yaptırmıştım dolalı 5 ay oluyor eğer laptopu kendi servisine verirsem sizce hangi aralıkta bir fiyat sunabilir şimdiden teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı