PC açılırken coil whine benzeri ses geliyor

Dxnoz

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayarım açılışta ve açıldıktan bir iki üç dk coil whine benzeri ses geliyor ama tam emin olamıyorum coil whine mı işlemciyle alakalımı güç kablosuyla alakalımı yardımcı olur musunuz (ekran. Kartım RTX 4060 Dual OC whine 8 GB) (işlemcim Intel i5 12400F ) yardımcı olursanız sevinirim videosunuda cektim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan bakabilirsiniz sağ olun.

Oyun oynarken zaten coil whine yaşıyorum ama burada da dikkatli dinlerseniz zzzz diye sesler geliyor efendim.

Cızırtılı sesler falan.

Evet sesi arttırdığımda coil whine sesine benzer bir ses duyuluyor, herhangi bir kablo teması olup olmadığını da kontrol edin fanlara; yoksa garantiye gönderin bence.

Evet sesi arttırdığımda coil whine sesine benzer bir ses duyuluyor, herhangi bir kablo teması olup olmadığını da kontrol edin fanlara; yoksa garantiye gönderin bence.
Efendim ama bu pc acıldığında ve bir kac dk sürüyor sonradan düzeliyor ama zaten sizde biliyorsunuzdur oyuna girincede bu sesten geliyor

Efendim ama bu PC acıldığında ve birkaç dk sürüyor sonradan düzeliyor ama zaten sizde biliyorsunuzdur oyuna girincede bu sesten geliyor.

İlk açılırken fanlar fullde döner, boştayken yapmıyor çünkü bobinler çok kullanılmıyor, coil whine zaten oyunda genelde yüksek FPS alırken oluşuyor.

Her an gibi bir temas yok hocam fanlara baktım hem pc fanları işlemci fanı ekran kartı fanlarına bir kablo falan deymiyor temas yok

İlk açılırken fanlar fullde döner, boştayken yapmıyor çünkü bobinler çok kullanılmıyor, coil whine zaten oyunda genelde yüksek FPS alırken oluşuyor.
Teşekkür ederim hocam ama tam emin olmadım arada bir düzelsede yine coil whine sesi benzer geliyor ama düzeliyor

Her an gibi bir temas yok hocam fanlara baktım hem pc fanları işlemci fanı ekran kartı fanlarına bir kablo falan deymiyor temas yok
Yük bindiğinde coil whine oluşuyordur o zaman, garantiye yollamanız iyi olur.
Fakat ses çok rahatsız etmiyorsa problem yok çünkü bu zarar veren bir ses değil, sorun oluşturmaz.

Yük bindiğinde coil whine oluşuyordur o zaman, garantiye yollamanız iyi olur.
Fakat ses çok rahatsız etmiyorsa problem yok çünkü bu zarar veren bir ses değil, sorun oluşturmaz.
Teşekür ederim hocam son sorum olucak bu ses ekran kartın geliyor demi bide acılırken geliyor bide mesela ekranda falan dolaşıyorum ara sıra bu ses gelip gidiyor sıkıntı çıkarmasında

Teşekür ederim hocam son sorum olucak bu ses ekran kartın geliyor demi bide acılırken geliyor bide mesela ekranda falan dolaşıyorum ara sıra bu ses gelip gidiyor sıkıntı çıkarmasında
Kullanım yükseldiğinde geliyordur muhtemelen, arka planda kullanım yükseldiğinde gelebilir, en mantıklısı garantiye göndermek.

Geri
Yukarı