PC açılırken Discord'da açılıyor

ACExACE

Hectopat
PC açılırken Discord'da açılıyor bunu kapatmak istiyorum görev yöneticisinden başlangıça giriyorum ama Discord gözükmüyor.

Yanlış hatırlamıyorsam Discord'un kendi içerisindeki ayarlarda böyle bir seçenek vardı. Discord'un kendi ayarlarına göz gezdir; "Windows ile birlikte açıl" gibi bir ayar olması lazım onu isteğine göre kapat ya da aç.

Ctrl+shift+esc tuşlarına bas. Görev yöneticisine göndercek, orada başlangıcı bulun ve Discord'u devre dışı bırakın. Olması lazım yani neden olmuyor anlamadım. Discord'un içinden bir ayar olabilir.

Ctrl+alt+del yap görev yöneticisini seç çıkan pencerede başlanğıç'a tıkla sonra discorda tıkla ve sonrada sol altdaki devre dışı bırak butonuna bas. Artık başlanğıçda açılmayacak.

Ayarlar'a tıkla,
dc.PNG

Windows Ayarları,
dc2.PNG

Gerisi sende.
dc3.PNG

Eğer olmazsa @RFKaya @Dyflinn dediği gibi yap.

Yanlış hatırlamıyorsam Discord'un kendi içerisindeki ayarlarda böyle bir seçenek vardı. Discord'un kendi ayarlarına göz gezdir; "Windows ile birlikte açıl" gibi bir ayar olması lazım onu isteğine göre kapat ya da aç.
Ayarlar'a tıkla,
Eki Görüntüle 872646
Windows Ayarları,
Eki Görüntüle 872648
Gerisi sende.
Eki Görüntüle 872649
Eğer olmazsa @RFKaya @Dyflinn dediği gibi yap.
👍Tam olarak bu ayardan bahsetmiştim. @Borsa Sincabı'nın bahsettiği adımları uygulamayı deneyebilirsin.

Geri
Yukarı