PC açılırken siyah ekran veriyor

MadTurk_122

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisiyar Mühendisi
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bilgisayarım açılırken şifre girme ekranına geliyorum şifremi girdikten sonra siyah ekran veriyor. Bilen var mı?

Hocam daha bugün başladığını fark ettim ve NVIDIA Denetim Masası bulunamadı yazısı çıkıyordu. Şimdi ise parolamı girdikten sonra biraz bekleyip bu ekranla karşılaşıyordum ve ekranı açmak için Görev Yöneticisi bilgisayar yönet görüntü bağdaştırıcıları GTX 1050 Ti cihazını sil yaparak yapabiliyordum.

SSD kullanıyorum ama harici olarak USB ile bağladığım bir hard diskim var ve onu içine oyunlarım yüklüyorum.

Sürekli oluyor mu?

Bilgisayarı yeniden başlattığımda tekrardan aynı hatayla karşılaşıyorum.

Çok garip bir şey oldu dalga geçmiyorum ancak bayağıdır bekliyorum ve görüntü geldi.

Ssd'nin içinde hatalı Windows dosyası var mı diye tarattım ancak içerisinde hatalı dosya bulamadım

Arkadaşlar orada mısınız?

Dosya Ekleri

• 16599760309911950815270522594842.jpg
    16599760309911950815270522594842.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 18
  • 16599765469941149324905270666372.jpg
    16599765469941149324905270666372.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Hocam daha bugün başladığını fark ettim ve NVIDIA Denetim Masası bulunamadı yazısı çıkıyordu. Şimdi ise parolamı girdikten sonra biraz bekleyip bu ekranla karşılaşıyordum ve ekranı açmak için Görev Yöneticisi bilgisayar yönet görüntü bağdaştırıcıları GTX 1050 Ti cihazını sil yaparak yapabiliyordum.

SSD kullanıyorum ama harici olarak USB ile bağladığım bir hard diskim var ve onu içine oyunlarım yüklüyorum.

Çok garip bir şey oldu dalga geçmiyorum ancak bayağıdır bekliyorum ve görüntü geldi.

SSD'nin içinde hatalı Windows dosyası var mı diye tarattım ancak içerisinde hatalı dosya bulamadım.

Kusura bakma 2 saat önce yazdığım bir mesaj sebebiyle susturma aldım o yüzden cevap veremedim.

Ssd'nin içinde hatalı Windows dosyası var mı diye tarattım ancak içerisinde hatalı dosya bulamadım

Format gerekiyor

Çözdüm şükür. Format olayını ben de görmüştüm. Hatta şu an PC'den yazıyorum. İyi akşamlar, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı