PC açılırken ve kapanırken fanlardan yoğun ses geliyor

BumBeBerat

Hectopat
PC'yi alalı 2 gün oldu ve daha internete girmedim. Kurduğum gün böyle bir sorun var mıydı bilmiyorum. Ancak olmaması lazım, olsaydı dikkatimi çekerdi. Neyse, bugün ise PC'yi çalıştırdığımda fanlarım 2 saniyeliğine yüksek ses çıkardı ve daha sonrasında normale döndü. Aynı şey kapanırken de oluyor. Bu bir sorun mu, yoksa normal bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
PC'yi alalı 2 gün oldu ve daha internete girmedim. Kurduğum gün böyle bir sorun var mıydı bilmiyorum. Ancak olmaması lazım, olsaydı dikkatimi çekerdi. Neyse, bugün ise PC'yi çalıştırdığımda fanlarım 2 saniyeliğine yüksek ses çıkardı ve daha sonrasında normale döndü. Aynı şey kapanırken de oluyor. Bu bir sorun mu, yoksa normal bir şey mi?

Bazen aynısı bende de oluyor. Ekran kartı fanları 2-3 saniyeliğine tam devir çalışır büyük ihtimal ses oradan geliyordur.

Bende de oluyor dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarımda var.
Sorun değil sanırım. 2 senedir böyle.

Geri
Yukarı