PC açılıyor ama görüntü gelmiyor

Küçük bi ihtimalle ekran katını ilk öncelik olduğundan ekran kartının problem olmuş olabilir ama ekran kartı takılı olduğu için intel hd graphics çalışmıyıcağından ekran gelmemiş olabilir küçük bi ihtimal power markasızsa sıkıntı olabilir monitorün kablolarını tekrardan çıkartıp takmayı deneyin belki gevşemiş olabilir ama bunlar teori yani pek emin değilim kesin olmuş demiyorum.

Küçük bi ihtimalle ekran katını ilk öncelik olduğundan ekran kartının problem olmuş olabilir ama ekran kartı takılı olduğu için intel hd graphics çalışmıyıcağından ekran gelmemiş olabilir küçük bi ihtimal power markasızsa sıkıntı olabilir monitorün kablolarını tekrardan çıkartıp takmayı deneyin belki gevşemiş olabilir ama bunlar teori yani pek emin değilim kesin olmuş demiyorum.
Ben olayı anladım powerim kaliteki onda sıkıntı yok ancak 1 gün önce 2 kere elektrik anlik gidip gelmisti pc 2 sinde de kapaliydi ama prizler takili oldugu icib akim gene de pcye gitmis ve ekran kartini boz mus olabilir cunku pc baslayinca ekran kartinin fanlarinin anlik donup durmasi gerekirken durmadigini farkettim ve klavyenin calismamasindan sunu anladimki bios ekrani acilmiyor sorun ekran kartı muhtelen islemciyi parmakla teyit ettim calisiyor ekran kartini garantiye göndericem muhtemelen sorun onda eğer değilse sorun ramdedir zaten ama pek sanmıyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı