PC Açılmadan Restart Atıyor

Eger sorun anakarttan kaynakli ile soyle orta seviye anakart islemci ikilisi soylerseniz cok iyi olur ikinci el almaya calisicam yeni sistemi umarim bu senenin sonunda toplarim bu arada psu 300 w
Demek ki bir seyleri takarken bir hata yaptiniz. Tum parcalari tekrar sokup takin. Anakartta bir yere zarar vermis olabilirsiniz eger her seyi tak cikar yaptiginizda acilmazsa.
Hocam sadece guc baglantilarini yaptim hdd usb portlari hicbirini baglamadan da denedim baglantidan kaynaklandigini dusunmuyorum ama dediginiz gibi ekran kartina zarar vermis olabilirim
Ekran kartını çıkarıp onboarddan başlatmayi deneyebilir mısınız?
Denedim sonuc ayni

Eger sorun anakarttan kaynakli ile soyle orta seviye anakart islemci ikilisi soylerseniz cok iyi olur ikinci el almaya calisicam yeni sistemi umarim bu senenin sonunda toplarim bu arada psu 300 w

Hocam sadece guc baglantilarini yaptim hdd usb portlari hicbirini baglamadan da denedim baglantidan kaynaklandigini dusunmuyorum ama dediginiz gibi ekran kartina zarar vermis olabilirim

Denedim sonuc ayni
O zaman anakartta sorun var. Acaba sisteminizin ozelliklerini yazar misiniz?

APU bir sistem toplamaniz mantikli. AMD Ryzen 3 2200G ve B450 Serisi anakartin yaninda RAMleri belirli bir zaman sonra degistirseniz size 1000TL civarinda gelir.
Peki apu sistemin diger sistemlerden farki nedir ayrica bunlari aldigim.da psuda degistirmem gerek dolayisiyla ozman ben sistem toplama adi altinda bi konu acayim yardimci olsun arkadadlar size de ilginiz icin tesekkur ederim

Peki apu sistemin diger sistemlerden farki nedir ayrica bunlari aldigim.da psuda degistirmem gerek dolayisiyla ozman ben sistem toplama adi altinda bi konu acayim yardimci olsun arkadadlar size de ilginiz icin tesekkur ederim
APU sistemler sadece islemci ile calisan sistemlerdir. Istege bagli olarak ekran karti ekleyebilirsiniz. Sistem her ne kadar ekran kartina sahip olmasa da iyi bir sogutucu ile yeni nesil oyunlari rahat bir sekilde oynayabilir.

Bugun mahalle arasindan bi tamirciye goturdum ram slotlarinda sikinti oldugunu bi tanesini kurtarabilecegini soyledi 50 tl gibide bi fiyat istedi normal mi bu fiyat
Ogrenmem istedigim sey su slotu nasil devre disi birakiyor aslinda devre disi degilde oraya ram takinca ayni sekilde yeniden baslatiyo kendini yaptigi islemi merak ettim 30 dakika gibi kisa bi surede halletti aciklayabilirseniz iyi olur

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı