PC açılmama sorunu

Royk

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 hafta önce vatan bilgisayardan CPU, GPU, anakart aldım ve kasama monte ettim. 1 hafta boyuncu hiçbir sorun olmadan çalışıyordu. Dün akşam ise steam'den Rainbow Six Siege aldım gece yarısına doğru indi biraz oynadım. Daha sonra gayet normal bir şekilde kapadım fakat sabah açmaya çalıştığımda videoda ki gibi tepki verdi bilgisayar.
Edit: Ekran Kartı ve RAM'leri söküp açmayı denedim. Şu anda bir sorun yok anakart üzerindek ki ışıklar yanıp sönmüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaklaşık 1 hafta önce vatan bilgisayardan CPU, GPU, anakart aldım ve kasama monte ettim. 1 hafta boyuncu hiçbir sorun olmadan çalışıyordu. Dün akşam ise steam'den Rainbow Six Siege aldım gece yarısına doğru indi biraz oynadım. Daha sonra gayet normal bir şekilde kapadım fakat sabah açmaya çalıştığımda videoda ki gibi tepki verdi bilgisayar.
Edit: Ekran Kartı ve RAM'leri söküp açmayı denedim. Şu anda bir sorun yok anakart üzerindek ki ışıklar yanıp sönmüyor.
Edit 2: Sadece RAM'leri taktığımda yine normal bir şekilde çalıştı. Tekrar Ekran Kartı'nı taktığımda yine yanıp sönmeye başladı. Sanırım PSU kaynaklı bir sorun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı