PC açılmıyor

O zaman geçmiş olsun PSU gitmiş çünkü besleme yapmıyor. Eğer on panel bağlantılarını sorunsuz yaptıysanız. Geriye tek PSU kalıyor arızalı olarak. Tamir ettirmeye falan çalışmayın bu sefer sistemi tamamen yakarsınız alabilme durumunuz varsa alın.

Besleme derken hocam bundan 1 hafta önce bile açılıyordu en kötü art arda basıyordum öyle açılıyordu son 3 gündür böyle bir sorun var eminsiniz değil mi?

Besleme derken hocam bundan 1 hafta önce bile açılıyordu en kötü art arda basıyordum öyle açılıyordu son 3 gündür böyle bir sorun var eminsiniz değil mi?
Bunu anlamanın en basit yolu bir tane PSU bulup takıp deneyeceksin. Başka türlü anlamanın imkanı yok. Yakınlarda bilgisayarcı varsa götür bi taktır o zaman demek istediğimi anlarsın.

Bunu anlamanın en basit yolu bir tane PSU bulup takıp deneyeceksin. Başka türlü anlamanın imkanı yok. Yakınlarda bilgisayarcı varsa götür bir taktır o zaman demek istediğimi anlarsın.

Adam 20 lira istedi arıza tespit için e tabii haliyle no money bende bu yüzden buraya yazdım.

PSU arızasıdan emin olmak için PC'yi tamamen prizden çekip 1 saat bekleyip çalıştırmayı dener misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı