PC açılmıyor

egethemoon

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Hyperx fury 3600mhz
SSD veya HDD modeli
Kingston
Ekran kartı
1050Ti
Anakart
H110M-D
İşlemci
İ3-7100
Bilgisayarın ekran kartı çalışıyor RAM çalışıyor ama ekrana görüntü vermiyor anakarttan görüntü almaya çalıştığımda ise Windows logosunda donuyor.

Bilgisayarın ekran kartı çalışıyor RAM çalışıyor ama ekrana görüntü vermiyor anakarttan görüntü almaya çalıştığımda ise Windows logosunda donuyor.
knk bende böyle bişey olduğunda ana kartta yanık çıkmıştı. Elektrik fln geliyo fanlar çalışıyo ve bir süre sonra oto kapatıyosa ana akrtı yanmış olabilir

BIOS kaynaklı olabilir pili çıkarın tüm gücü kesin 3-4 dakika bekleyin bu sırada açma tuşuna basın tüm güç boşalsın. Eğer anakartın BIOS kurtarma özelliği varsa BIOS sıfırlanıp sistem açılacaktır.

BIOS kaynaklı olabilir pili çıkarın tüm gücü kesin 3-4 dakika bekleyin bu sırada açma tuşuna basın tüm güç boşalsın. Eğer anakartın BIOS kurtarma özelliği varsa BIOS sıfırlanıp sistem açılacaktır.
Bios pilini çıkartıp taktım sonuç yine aynı galiba anakarttan kaynaklanıyor

En son hangi işlemleri yaptınız?

En son BIOS pilini çıkartıp taktım ekran kartı ve RAM'i çıkartıp taktım sonuç yine aynı.
Anakart üzerinden görüntü alabiliyorum Windows logosunda kalıyor ama ekran kartından hiç görüntü alamıyorum çözemedim.

Geri
Yukarı