PC aksesuarı önerisi

Elimde:
  • AOC GM500 mouse.
  • Blic T60 klavye.
  • Gamenote H2016D.
  • Razer Goliathus mouse pad.
Var. Başka ne alabilirim? Elimde 500 TL gibi bir para olacak yakında. "işe yarar" bir şey olmasını çok isterim. Sizce ne alabilirim? Sistemim bayağı güçlü ve monitörüm epey hızlı (165Hz). Sadece birazcık mousem'den şikayetçiyim, 145 gram olması onu bayağı ağır yapıyor. aklımda şu mouse'u almak var:
sizce nasıl? şuan ki mousem'den 2.5 kat daha hafif ve 3000 DPI daha hızlı.

Şimdi fark etim Prime mouse 18000 DPI yani bu m3'ten 2 kat daha iyi. Tamam Prime alayım o halde.
Peki başka bir öneriniz var mı hocam? Mouse dışında?

Mouse padini değiştirmeni öneririm alacağın mouse da şu anki ile tam verim alamayabilirsin bütçe çıkarsa yine aynı markanın kendi mouse padi bulunmakta eğer bütçe çıkmazsa ucuz yollu bir şey almaya çalışma şu anki ile aynı işi görecektir.

Ek olarak da klavyenin adı Blic T60 değil, Sarftech T60 diye geçiyor genelde bizim ülkede ama gerçek adı Ziyou Lang T60.

Elimde:
  • AOC GM500 mouse.
  • Blic T60 klavye.
  • Gamenote H2016D.
  • Razer Goliathus mouse pad.
Var. Başka ne alabilirim? Elimde 500 TL gibi bir para olacak yakında. "işe yarar" bir şey olmasını çok isterim. Sizce ne alabilirim? Sistemim bayağı güçlü ve monitörüm epey hızlı (165Hz). Sadece birazcık Farem'den şikayetçiyim, 145 gram olması onu bayağı ağır yapıyor. Aklımda şu fareyi almak var:
Sizce nasıl? Şu anki Farem'den 2.5 kat daha hafif ve 3000 DPI daha hızlı.

Hocam klavyeye bunu çekebilirsin bütçe artar ise. Redragon K552 Kumara Siyah Rainbow Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hocam ben mouse almaya karar verdim. Prime mouse benim şuan kullandığım mouse'den 2 kat daha hafif ve 2.5 kat daha hızlı. Yinede öneri için sağolun. Şuan ki klavyemden gayet memnunum ama param olunca bu klavyeden almayı planlıyorum. %60 kullanmak zormuş.

Geri
Yukarı