PC aniden kapandı ve bellek sorunu denetliyor

recepklc

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı normal olarak çalıştırdım oyuna girecektim aniden kapandı, sonra açıldı ve bellek sorunu denetlemeye başladı ne oluyor?
Denetlemeden sonra neden böyle ani kapanış yapıp bu işlem yapma sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• IMG_20210405_220233.jpg
    IMG_20210405_220233.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Sebebini veya çalışma mantığını bilmiyorum fakat beklemenizi tavsiye ederim. Belleğinizin kernel'ında bir sorun olabilir veya bir şekilde hasar görmüş vb. sıkıntılar olabilir. Ya da çok yavaşlamıştır. Tekrardan belirteyim konuyla alakalı kesin bir bilgim yok. Kapsamlı bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum

hiç bir sorun algılanmadı diye bildirim geldi, olay görüntüleyiciden baktığımda da herhangi bir sorun görmedim hata raporu da yok üstelik. ramlar tam performans çalışıyor. sanırım otomatik bir şekilde bellek denetlemek için aniden kapattı.
bundan bir kaç hafta önce aynı, sorun denetleme işlemini manuel olarak ben başlatmıştım. o zaman da bir sorun bulmamıştı.
ama bilgisayarın bana sormadan kapansın mı ? falan demeden kapatıp birden ramları denetlemesi çok saçma geliyor.

hiç bir sorun algılanmadı diye bildirim geldi, olay görüntüleyiciden baktığımda da herhangi bir sorun görmedim hata raporu da yok üstelik. ramlar tam performans çalışıyor. sanırım otomatik bir şekilde bellek denetlemek için aniden kapattı.
bundan bir kaç hafta önce aynı, sorun denetleme işlemini manuel olarak ben başlatmıştım. o zaman da bir sorun bulmamıştı.
ama bilgisayarın bana sormadan kapansın mı ? falan demeden kapatıp birden ramları denetlemesi çok saçma geliyor.
Anladım haklısınız bence de saçma

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı