PC bazen sinyal yok hatası veriyor

Fenerbahçelii

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Selam, uzun bir konu olacak gibi. 1 2 ay önce PC neredeyse her zaman no Signal hatası veriyordu ve sonra aniden 1 2 aydır olmamaya başladı, dün arkadaşlarım ile GTA 5 playlist girelim dedik girdik, hiçbir problem yoktu. 30 40 dk sonra falan GTA 5 oynarken no Signal hatası verdi tekrardan PC, ardından bir daha açtım MSI Afterburner ile baktım ısınma yoktu GTA 5 oynarken fakat ama ekran kartı kullanımı %50'de işlemci %100'ünü kullanıyordu, sonra yine tekrar gitti ardından 1 2 önce sorunun ekran kartı olduğunu düşündüm fakat 1 2 aydır vermedi. Ben de dedim ki alakası yok ekran kartıyla, ekran kartı olsa her zaman verir. Bir anda kendi kendine düzeleceğini düşünmüyorum ekran kartının açıkçası, kendi kendine araştırdım bir arkadaş PSU değiştirerek bir bakımından gücü daha yüksek kaliteli bir PSU'ya geçince düzeldiğini söylemiş, ben de kaliteli bir PSU alsam düzelir mi sizce? Sorun PSU mu? PSU 430W fakat gerçekten kalitesiz ve 2.el 2 yıldır kullanılmış bir PSU, ayrıca boşa PSU alıp para harcamak istemiyorum boşu boşuna da, buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim.

@Yener K.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı