PC BIOS'da açılıyor

Alp34

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar yarın performans ödevimi sunmam gerekti PCde açıktı bende performans ödevini kırtasiyede yazdırtmak için Flash Diske atmam gerekti derken durduk yere PC kapandı ve açıldığında BIOS ile açıldı. Eskiden de böyle olurdu fakat Grafik kısmı falan var 512yi 64 yapınca düzeliyordu. Fakat bu sefer olmadı. :( HDD'deki o verileri kurtarmak için ne yapmam lazım arkadaşlar? Çok acil 30-40 sayfalık ödevler var. :( Bu arada telefondan yazıyorum yazım hataları varsa kusura bakmayın.

DJ Rush

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Turkey
Hiçbir şekilde açılmıyor ve acil veriler lazımsa HDD'yi sök başka PC'ye takıp gerekli verileri al...

KS
Alp34

Alp34

Hectopat
En iyi cevaplar
0
HDD sökme ile ilgili hiç bir şey bilmiyorum! :( YouTube'da videosu falan var mıdır? Bu arada bende 1TBlik HDD var ve onun kablosu var ben bu PC'nin içindeki HDD'yi çıkarıp, o kablo ile başka bir bilgisayara bağlayıp USB gibi içindekileri görebilir miyim?

hunter-take

Hectopat
En iyi cevaplar
0
İlk olarak SATA kablosunu ve GÜÇ kablosunu çıkarıp vidaları söküp çıkaracaksın

CanAygun

Hectopat
En iyi cevaplar
0
HDD sökme ile ilgili hiç bir şey bilmiyorum! :( YouTube'da videosu falan var mıdır? Bu arada bende 1TBlik HDD var ve onun kablosu var ben bu PC'nin içindeki HDD'yi çıkarıp, o kablo ile başka bir bilgisayara bağlayıp USB gibi içindekileri görebilir miyim?
Sistem 8.1 ise normal olarak bilgisayar açılır ve verilerini kurtarabilirsin tek yapman gereken dikkatlice hdd'yi yerinden sökerek başka bilgisayara takmalısın bu şekilde sorun çözülür.

KS
Alp34

Alp34

Hectopat
En iyi cevaplar
0
imgur: the simple image sharer Arkadaşlar ne vida varsa söktüm nereyi açmalıyım? İnternette izlediğim tüm videolarda HDD'nin olduğu yer kızaklı ittiriyorsun çıkıyor, bunda öyle bir yer yok.

KS
Alp34

Alp34

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Kardeş son soruma baksan. :/

KS
Alp34

Alp34

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Köşelerde vida falan yok:/ Neyse babamla konuştum cumartesi bilgisayarcıya gidiceğiz açıkçası bende merak ettım nasıl yapacağıno buraya yazarım. Şimdi 40 sayfalık PowerPoint sunumunu baştan yapması koyuyor en çok. :( Neyse arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkürler.

Yukarı