PC bir anda donuyor

AXSENS

Hectopat
Makaleler
1
Basit işler yaparken bile donuyor. Masaüstüne baksam da donuyor oyun oynasam da günde en az 1 kere oluyor. Bazen 2 3 kere bile oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat Sosyal'deki rehberlere bir göz gezdirebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki donma sorununu çözebilirler.

Windows 7 kullanıyorum 8.1'e geçeceğim. Benim dediğim kasma değil PC bir anda donuyor fare dahi oynamıyor öyle kalıyor mavi ekran vs. vermiyor. Kapatım açtığımda düzeliyor.

Windows 7 kullanıyorum 8.1'e geçeceğim. Benim dediğim kasma değil PC bir anda donuyor fare dahi oynamıyor öyle kalıyor mavi ekran vs. vermiyor. Kapatım açtığımda düzeliyor.
Yanlışlıkla bilgisayarınızın Windows 10 olduğunu gördüm. Meğerse Windows 7 imiş. Özür dilerim. Windows 8.1'e geçmeniz daha iyi olacaktır. Antivirüs taraması yapmış mıydınız?

Yanlışlıkla bilgisayarınızın Windows 10 olduğunu gördüm. Meğerse Windows 7 imiş. Özür dilerim. Windows 8.1'e geçmeniz daha iyi olacaktır. Antivirüs taraması yapmış mıydınız?

Sorun değil :) . Yaptım, herhangi bir virüs çıkmadı. Windows 10'da böyle bir sorun yoktu. Windows 7'de sorun var. Yardımın için teşekkürler.

Crystal Disk mark ile Windows'un kurulu olduğu disk'in hızını kontrol etmelisin. Belki bir problem olabilir.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı