PC bir anda kendini yeniden başlattı

Enola Holmes

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni sürücüyü kurdum ve Last of Us oyununda gölgelendiriciler kuruluyorken bir anda bilgisayar kendini yeniden başlattı bunun sebebi nedir işlemci 83 86 derece arasındaydı fakat daha önceden gölgenlendiricileri tekrar kurduğumda işlemci sabit 90 dereceydi böyle bir şey olmamıştı. Sebebi nedir sizce?

Arkadaşlar yeni sürücüyü kurdum ve Last of Us oyununda gölgelendiriciler kuruluyorken bir anda bilgisayar kendini yeniden başlattı bunun sebebi nedir işlemci 83 86 derece arasındaydı fakat daha önceden gölgenlendiricileri tekrar kurduğumda işlemci sabit 90 dereceydi böyle bir şey olmamıştı. Sebebi nedir sizce?

Sürekli oluyor mu?

Isınma ile alakalı olabilir termal macun bakımını yaptın mı?
Ve farklı oyunlarda denedin mi ek olarak boşta kaç derece?

Sistem arama yerine "Gelişmiş sistem ayarlarını görüntüle" yazıp ilk çıkan uygulamayı aç,
1715365816350.png

Sonra "Başlangıç ve Kurtarma" kısmına gir,
1715365838341.png

Otomatik olarak yeniden başlat seçeneğini kapat, açıktır muhtemelen. Sorununun düzelceğini düşünüyorum.

1715365868389.png

Dosya Ekleri

• 1715365865323.png
    1715365865323.png
    25,3 KB · Görüntüleme: 4
Sürekli oluyor mu?

İlk defa böyle bir şey yaşadım yeni sürücüden alakalı olabilir mi tek bu oyunda yaşadım yeni sürücüyü kurduktan sonra CS oynamıştım böyle bir şey olmamıştı.

Isınma ile alakalı olabilir termal macun bakımını yaptın mı?
Ve farklı oyunlarda denedin mi ek olarak boşta kaç derece?

Isınmayla ilgili olduğu sanmıyorum boşta 40 45 derece normal daha önce kurduğumda sabit 90 dereceydi ara sıra 95i bile gördü ama yeniden başlamamıştı yeni sürücüyle alakalı olamaz mı?

Ayrcıa sistemin nedir?

4060 Ti i5 13400F.

Sistem arama yerine "gelişmiş sistem ayarlarını görüntüle" yazıp ilk çıkan uygulamayı aç,Eki Görüntüle 2192277

Sonra "başlangıç ve kurtarma" kısmına gir, Eki Görüntüle 2192279
Otomatik olarak yeniden başlat seçeneğini kapat, açıktır muhtemelen. Sorununun düzelceğini düşünüyorum.

Eki Görüntüle 2192281

Kontrol ediyorum.

Sistem arama yerine "gelişmiş sistem ayarlarını görüntüle" yazıp ilk çıkan uygulamayı aç,Eki Görüntüle 2192277

Sonra "başlangıç ve kurtarma" kısmına gir, Eki Görüntüle 2192279

Eki Görüntüle 2192281

Açıkmış fakat ilk defa böyle bir şey oldu kapatmama gerek var mı?

İlk defa böyle bir şey yaşadım yeni sürücüden alakalı olabilir mi tek bu oyunda yaşadım yeni sürücüyü kurduktan sonra CS oynamıştım böyle bir şey olmamıştı.

Isınmayla ilgili olduğu sanmıyorum boşta 40 45 derece normal daha önce kurduğumda sabit 90 dereceydi ara sıra 95i bile gördü ama yeniden başlamamıştı yeni sürücüyle alakalı olamaz mı?

4060 Ti i5 13400F.

Kontrol ediyorum.

Sürekli olmuyorsa kapatma.

Peki bilgisayarımda bir sorun var mıdır oyuna tekrar girdim gölgendiricler oluştu ve FPS değerlerim normal oynayabiliyorum endişe etmeye gerek var mı?

Bende de olmuştu birkaç kez. Bazen olabiliyor sürekli olmuyorsa bence sıkıntı yoktur.

4060 Ti i5 13400F.

Kontrol ediyorum.

Kapatın gereksiz bir ayar, sorunun çözülceğine eminim.

Yeni konular

Geri
Yukarı