PC boot ekranında kendini kapatması

oWzHuann

Kilopat
Daha fazla  
İyi akşamlar bilgisayarımda bu sorun 1 aydır var sürücüden sanıp yeni sürücü çıkması için bekledim ama artık bu beni sinir ediyor. Bilgisayara boot ekranında iken Asus logosu çıkıyor fakat Windows'un altta dönen simgesi çıkmıyor ve kendini kapatıyor. İkinci defa güç tuşuna basmamla düzgün bir şekilde açılıyor. Acaba sürücü kaynaklı mıdır yoksa servise mi yollayayım?
Not: İşletim sistemim Windows 10 olup her şeyi ile günceldir.

Benim bildiğim o tür hatalar işletim sisteminden kaynaklanır ve yeniden kurulum sonrası düzelir. Windows 10 işletim sistemini bir önceki sistemden mi yükselttiniz yoksa temiz kurulum yaptınız mı ?

Hocam geç yazdım kusura bakma. Yükseltme yaparak geçtim fakat bi ara windowsun kendi sıfırlama seçeneğinden yaptım. Sanırsam yonga kümesini yükseltirken oldu bu olay ama sürücüyü kaldırıp yükledim düşürdüm nafile sıfır kurulumda yapmak istemiyorum hadi steam d sürücüsünde ama diğer programların gitmesi sıkıntı benim için.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı