PC Building Simulator 2 çıkıyor!

NazeTHR

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
•Ryzen 5 5600X | •AMD Radeon RX 6700 XT Phantom Gaming D 12GB OC | •Crucial Ballistix (2x8)16 GB 3200 MHZ (OC 3600 MHZ) | •MSI B550-A PRO | •MWE 650 80p | • Corsair Spec Delta RGB
Sevilen bilgisayar toplama oyununolan PC Building Simulator 2 çok yakında oyun.
Severler ile buluşacak. Şirketin Instagram hesabından yapılan duyuruda ön siparişler ise 5 Ekim'de alınmaya başlayacak oyun ise 12 Ekim'de çıkış yapacak.

Screenshot_20220928_184949.jpg

Epic Games'e özel çıkmasıyla kendi ayaklarına sıktılar. Steam'de tanınmış ve kitlesi olan bir oyundu. Bir kaç ay önce yayınlanan demo da hiç iç açıcı değildi zaten. Görsel ve mekaniksel anlamda hiç gelişmemiş ben gerçeğe daha yakın olur diyordum fakat hâlâ öyle bir durum yok.

1. oyun güzel, keyifli ve bol çeşit barındırıyordu, bu oyunda da onun üzerine koyabilmişler ise severek oynanılır diye düşünüyorum.

Oyunu deneyen oldu mu? Bilgisayar parçaları 1. oyuna göre az mı acaba? Yoksa üstüne eklemişler mi?

Oyunu deneyen oldu mu? Bilgisayar parçaları 1. oyuna göre az mı acaba? Yoksa üstüne eklemişler mi?
Oyunda adam gibi çözünürlük ayarı yok. Parçalar ve görevler daha fazla ve detaylı. Anlatmayayım şimdi spoiler olmasın. :)

Geri
Yukarı