PC Building Simulator açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Oyun açılıyordu 1 gün 9 saat kayıtlı sürem var ancak son güncellemeden sonra oyun ekte belirttiğim gibi takılıp açılmamaya başladı. Oyunun müzikleri ekte belirttiğim durumda çalıyor ancak oyun böyle kalıyor ve açılmıyor. Oyunu başta HDD olan D diskime kurmuştum bu hatayla karşılaştıktan sonra SSD olan C diskime aldım yine fayda etmedi. Epic Games ve PC Building Simulator'u silip yeniden C diskime yükledim ve yine aynı hatayla karşılaştım. Yardımcı olabilir misiniz?

1.png

2.png

GTX 1650 4 GB.
i7-10750H
16 GB 2933MHz.
144Hz.
17.3
SSD 250 GB HDD 1 TB.

MSVCP140.dll ve VCRUNTIME140.dll eksik gibi. Kurun:

DLL Dosyaları Veritabanı
Özellikle 0xc000007b hatası alan kullanıcıların en büyük sorunu, System32 veya SysWOW64 klasörüne elle kopyalanan DLL dosyaları. Bu sorunu çözmek için her bir DLL dosyasının hangi paket ile geldiğini tespit ettik ve bu DLL dosyası için gerekli yükleme paketine ait bağlantıları bir araya...
www.technopat.net www.technopat.net

Ayrıca Epic Games > Ayarlar altından Epic Online Services da kur.

MSVCP140.dll ve VCRUNTIME140.dll eksik gibi. Kurun:

DLL Dosyaları Veritabanı
Özellikle 0xc000007b hatası alan kullanıcıların en büyük sorunu, System32 veya SysWOW64 klasörüne elle kopyalanan DLL dosyaları. Bu sorunu çözmek için her bir DLL dosyasının hangi paket ile geldiğini tespit ettik ve bu DLL dosyası için gerekli yükleme paketine ait bağlantıları bir araya...
www.technopat.net www.technopat.net

Ayrıca Epic Games > Ayarlar altından Epic Online Services da kur.
Epic Online Servives'ı kurmayı denediğimde şöyle bir hatayla karşılaşıyorum
1635673820433.png

Geri
Yukarı