PC Building Simulator Türkçe yaması var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sametyazar06

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Çevre Mühendisi
Merhaba arkadaşlar PC Building Simulatore-sports expansion sürümünün Türkçe yamasını bulabilen var mı? Bir türlü bulamadım hiçbir yerde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yama güncelendi son sürüme uyumlu hale getirildi siteye bir daha bakın. Çerezleri temizleyeniz.

Yama güncelendi son sürüme uyumlu hale getirildi siteye bir daha bakın. Çerezleri temizleyeniz.

Bilmemenize rağmen biliyormuş gibi davranmanız gerçekten beni mutlu ediyor. Yapımcıdır...

1602780303608.png

Eğer elinizde bulunan yama çalıştığını iddia ediyorsanız atın deneyelim.

Bilmemenize rağmen biliyormuş gibi davranmanız gerçekten beni mutlu ediyor. Yapımcıdır...

Eki Görüntüle 703171

Eğer elinizde bulunan yama çalıştığını iddia ediyorsanız atın deneyelim.
Çeviri ekibinden arkadaşlar buraya gelip yardımcı olmaya çalışıyorlar. Siz ise bu yardıma nedense inatla mani olmaya kalkıyorsunuz. Amacınızı anlamış değilim.

Çeviri ekibinden arkadaşlar buraya gelip yardımcı olmaya çalışıyorlar. Siz ise bu yardıma nedense inatla mani olmaya kalkıyorsunuz. Amacınızı anlamış değilim.

İlk olarak çeviri ekibi olduğunu nereden bilebilirim?
Apex çevirinin Discord'una giderek sorduğumda attığım SS'de verilen cevap verildi, denedim çalışmadı.
Oyun yüklü olsaydı tekrar denerdim.
Çeviri ekibinde bulunan arkadaşlar yardımcı olmaya gerçekten çalışıyorlar, yazdığıma cevap vermeyerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı