PC çalışıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor

Bilgisayarcıya götürünce sorunun ne olduğunun sebebini buraya yazabilirmisiniz ? Merak ettim.
Bilgisayarcıya götürmeyecem rahmetli oldu artık , yaptırmaya değmez , yeni pc topluyorum zaten :) büyük ihtimalle aldığım 2. El anakart problemlidir veya ekran kartı.

Ekran kartı bence.

Onboard denerken anakarttan bir değişiklik yaptınız mı yoksa direk on board bağladınız mı, bazena nakartta cmos temizleme işlemi yapar gibi pinleri birbirine bağlayan soketi diğer tarafa geçirmeniz gerekebiliyor, on board görüntü almak için.
five_pictures4_3057_20140217110400.png

2.el Tavsiye etmem ve bilgisayarcıya götürüp en azından sebebini öğrenin belki ucuz maliyetli bir şeydir
Topladığım sistem DDR4 sistem bütün parçalarını sıfır kutusunda alıyorum , bu canlandırmaya çalıştığım DDR2 bir sistem , canım sıkılmasın diye çalıştırmaya çalışıyordumda umudum kalmadı açıkcası bunun çalışacağından :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı