PC çok yavaş açılıyor

İncredibleBoy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 5700X 3.4GHZ 36MB AM4 65W
Biostar B550MH 4000Mhz OC S+V+GL DDR4 AM4 (mATX)
Inno3D RTX4060 Twin x2 OC 8GB 128Bit GDDR6
GSKILL RipjawsV 16GB (2x8) Siyah 3200MHz DDR4 CL16
Windows SSD'ye kurulu 1 dakikada açılıyor, sistemi ilk kurduğumda da aynıydı hala aynı açılış hızı, bu süre bu sisteme anormal değil mi?

1693328356362.png

Bios'ta Fast Boot ayarı açık mı?

Çok fazla başlangıç uygulaması var başlangıçtaki uygulamarı devre dışı bırak Steam gibi onun dışında BIOS'tan Fast boot seçeneğini etkinleştirebilrisin.

Windows SSD'ye kurulu 1 dakikada açılıyor, sistemi ilk kurduğumda da aynıydı hala aynı açılış hızı, bu süre bu sisteme anormal değil mi?

Eki Görüntüle 1922847

Başlangıç Uygulamalarından işinize yaramayanları deaktif edin. Steam, Epic Games, Discord, Riot gibi uygulamaları işiniz düştüğünde açsanız daha faydalı olur.

Başlangıç uygulamalarından işinize yaramayanları deaktif edin. Steam, Epic Games, Discord, Riot gibi uygulamaları işiniz düştüğünde açsanız daha faydalı olur.

Hocam yaptım fakat aynı sürede açılıyor 1ms de arttı hatta :D

Evet açık durumda demek bu.

BIOS ekranına girebilmek için PC'yi kapat aç yaptım fakat del tuşuna bastığım için mi bilmiyorum ekran gelmedi. BIOS'a da Windows'a da giremedim siyah ekran kaldı bunun sebebi nedir acaba?

Hocam yaptım fakat aynı sürede açılıyor 1ms de arttı hatta :D

BIOS ekranına girebilmek için PC'yi kapat aç yaptım fakat del tuşuna bastığım için mi bilmiyorum ekran gelmedi. BIOS'a da Windows'a da giremedim siyah ekran kaldı bunun sebebi nedir acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı