PC CS2 açar mı?

1703778989491.png

Sistem özellikleriniz nedir?

Yeni bir PC almayı düşünüyorum. Bu PC CS2 açar mı, bir de kaç FPS alır? Başka hangi oyunları açar?

Arkadaşlar bayağı hepiniz benimle resmen dalga geçmişsiniz gülmüşsünüz ama ben PC hakkında hiçbir şey bilmiyorum anlayışlı davransaydınız PC'nin linkini atayım oradan bakarsınız açar mı açmazmı,dediğim gibi ben PC'ler hakkında hiçbir şey bilmiyorum anlayışlı karşılarsanız sevinirim buyurun alacağım PC'nin link'i:RAMTECH Rk110 Intel Core I5-650 3,20ghz 8gb Ram 256gb Ssd 18,5

Mesajları silmenizdeki sebep nedir? Adam bu PC açar mı yazıp özellikleri yazmamış ne yazalım silmemeniz için?

Ben hiçbir şekilde mesajları silmedim? Herkesin yorumuna saygım var.

Arkadaşlar bayağı hepiniz benimle resmen dalga geçmişsiniz gülmüşsünüz ama ben PC hakkında hiçbir şey bilmiyorum anlayışlı davransaydınız PC'nin linkini atayım oradan bakarsınız açar mı açmazmı, dediğim gibi ben PC'ler hakkında hiçbir şey bilmiyorum anlayışlı karşılarsanız sevinirim buyurun alacağım PC'nin Link'i:RAMTECH Rk110 Intel Core I5-650 3,20ghz 8gb Ram 256gb Ssd 18,5

Evet ama oynatmaz.

Arkadaşlar bayağı hepiniz benimle resmen dalga geçmişsiniz gülmüşsünüz ama ben PC hakkında hiçbir şey bilmiyorum anlayışlı davransaydınız PC'nin linkini atayım oradan bakarsınız açar mı açmazmı, dediğim gibi ben PC'ler hakkında hiçbir şey bilmiyorum anlayışlı karşılarsanız sevinirim buyurun alacağım PC'nin Link'i:RAMTECH Rk110 Intel Core I5-650 3,20ghz 8gb Ram 256gb Ssd 18,5

Sakın buna 6bin TL verme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir PC almayı düşünüyorum. Bu PC CS2 açar mı, bir de kaç FPS alır? Başka hangi oyunları açar?

Ben buraya Link'ini koymadığımı fark ettim bunun içinde özür dilerim yazdım diye hatırlıyorum ama buyurun Link'i [bu arada kimsenin yorumunu falan silmedim ben]:RAMTECH Rk110 Intel Core I5-650 3,20ghz 8gb Ram 256gb Ssd 18,5

Sistem özellikleri nedir? Konuyu açalı 6 dakika olmasına rağmen hala konu içeriğini güncellememişsiniz.

PC'nin Link'ini koydum diye hatırlıyorum ama oraya koymamışlar buyurun ama bende vazgeçtim bir de siz bakın:RAMTECH Rk110 Intel Core I5-650 3,20ghz 8gb Ram 256gb Ssd 18,5

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı