Çözüldü PC dondu ve hiç açılmamaya başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ali aqwsed

Centipat
Daha fazla  
RAM
Goodram 18gb 3600mhs
Ekran kartı
AMD Radeon 6600
İşlemci
AMD ryzen 5 5500
@claus dostum yardımcı olur musun dün RDR2 oynuyordum dııt diye ses verdi dondu bende kapattım bir daha açılmamaya başladı RAM'leri test edecektim sökemedim herhangi bir zarar vermedim neden açılmıyor ekran kartının altında sarı ışık yanıp dönüyordu şimdi Full yanıyor.

@claus dostum yardımcı olur musun dün RDR2 oynuyordum dııt diye ses verdi dondu bende kapattım bir daha açılmamaya başladı RAM'leri test edecektim sökemedim herhangi bir zarar vermedim neden açılmıyor ekran kartının altında sarı ışık yanıp dönüyordu şimdi Full yanıyor.

Boot edip mi açmıyor yoksa fanlar dönüyor goruntu mü yok?

Boot edip mi açmıyor yoksa fanlar dönüyor goruntu mü yok?

Tüm fanlar dönüyor ama görüntü yok kasa önündeki mavi ışık yanıyor kırmızı yanmıyor o yanmayınca sistem görüntü vermiyor.

Ramlarden olabilir dııt diye ses geliyorsa çıkarıp taksin birisi.

Şu an kasadan ses gelmiyor oyun esnasında oldu şimdi biosada giremiyorum görüntüde alamıyorum.

Tüm fanlar dönüyor ama görüntü yok kasa önündeki mavi ışık yanıyor kırmızı yanmıyor o yanmayınca sistem görüntü vermiyor.

Şu an kasadan ses gelmiyor oyun esnasında oldu şimdi biosada giremiyorum görüntüde alamıyorum.

Gücü kesip BIOS pilini çıkarın 50 saniye bekleyin takın ardından test edin.

Geri
Yukarı