Pc Donma Ve Yavaşlama Sorunu

SilverBlade34

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi benim pcde donma ve yavaşlama sorunu var. 2 gün önce sabah okula gitmeden önce saat 8 gibi pcyi steamden gta 4 inmesi için bıraktım, akşam 5 gibi geldiğimde pcye bakayım dedim çok yavaşlamıştı pc ve bir oyuna girerken de donmalar oluyordu sürekli. Ama fps düşüklüğü olmamıştı.İşte 2 gündür sorun geçmiyor, fpsde bir sorun yok hatta disk birleştirme yaptığım için daha iyi bile ama mesela far cry 4 oynarken harita falan geç yükleniyor.

Mesela arabayla bir yere giderken aniden oyun donuyor, 10 saniye falan sonra yeniden geliyor oyun, nişan alırken kırmızı lazer noktası geç çıkıyor, yanıma bomba düştüğü zaman 3 saniye falan sonra canım azalıyor. 2 gündür denemediğim yöntem kalmadı ama çözemedim sorunu pc çok yavaş ve oyunlarda acayip bir donma var hem de hiçbir şey yapmamama rağmen. Lütfen çözüm varsa yardım edin arkadaşlar 2 gündür valla kafayı yiyeceğim kasayı camdan aşağı atasım geldi. :kızgın:

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı