Çözüldü PC ekran kartını görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

acılıgong

Centipat
Daha fazla  
Aygıt yöneticisine girince ekran kartının üzerinde ünlem işareti var, msi afterburner da ekran kartı gözükmüyor, sağ tıklayınca nvdia denetim masası kayboldu, çözünürlük değişmiş denetim masası olmadığı için düzeltmemiyorum, arada ekranın her yerinde kırmızı noktalar çıkıyor hareket ediyorlar, farklı monitör denedim düzelmedi sanırım ekran kartlı ile alakalı, driver güncelledim yine düzelmedi.
Aynı sorun dün sabah oldu sonra drıver güncelleyince düzeldi sonra kendi kendine yine oldu şuan düzelmiyor, yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Bu sorunlara ek görüntü bozulmasıda oluyorsa yüksek ihtimal kart arızanmıştır, VRAM sorununa benziyor.
Çözünürlük değiştiği için görüntü bulanıklaştı evet ama bir sorun olsa düzelir miydi? Düzeldi sonra tekrar oldu. Sanki sistemde hiç ekran kartı takılı değil gibi sadece görüntü veriyor başka hiçbir şeye yaramıyor, görev yöneticisinde de gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu programla VRAM testi yapın, hata verecek mi bakalım.
Vram testine gelince starta basamıyorum şu yazıyor

your computer doesn't seem to have a valid GPU for this test.
please ensure your drivers are installed and up to date, and restart OCCT

(bilgisayarınızda bu test için geçerli bir GPU yok gibi görünüyor.
lütfen sürücülerinizin kurulu ve güncel olduğundan emin olun ve OCCT'yi yeniden başlatın)

Geri
Yukarı