PC yeni ekran kartını görmüyor

typhonumsu

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
r5 5500
MSI rx6650xt mech 2x oc
2x8 3200mhz ram
512gb team mp33 ssd
Merhaba, sistemime yeni ekran kartı aldım VA panel monitörüme HDMI ile eski ekran kartında olduğu gibi bağladım. Ekran kartı çalışıyor fanları falan dönüyor ama PC görmüyor. Ne yapsam işe yarar?
Ekran kartı: MSI RX 6650XT Mech 2X OC

Merhaba, sistemime yeni ekran kartı aldım VA panel monitörüme HDMI ile eski ekran kartında olduğu gibi bağladım. Ekran kartı çalışıyor fanları falan dönüyor ama PC görmüyor. Ne yapsam işe yarar?
Ekran kartı: MSI RX 6650XT Mech 2X OC.

Hocam ekean kartı Driver'ini yükledinizmi.

Ekran kartı: MSI RX 6650XT Mech 2X OC
Bende yeni aldığımda öyle oldu 5 10 dakika PC açık kaldıktan sonra kendisi algıladı

Hocam ekean kartı Driver'ini yükledinizmi.
ben böyle işlerde biraz sakar olduğum için ne olur ne olmaz deyip bilgisayarcıya taktırdım kartı. Alırken de sürücülerini yükledim dedi, ben de ses etmedim. Ama yanlış birşey yüklemiş olabilir ben yine de sabah kontrol edeyim. Sağolun uyarınız için

Ben böyle işlerde biraz sakar olduğum için ne olur ne olmaz deyip bilgisayarcıya taktırdım kartı. Alırken de sürücülerini yükledim dedi, ben de ses etmedim. Ama yanlış bir şey yüklemiş olabilir ben yine de sabah kontrol edeyim. Sağ olun uyarınız için.

Aynen hocam siz kartın driverini kendi sitesinden indirin bir sıkıntı çıkmaz inşallah 2.elmi aldınız kartı sıfırmı.

ben böyle işlerde biraz sakar olduğum için ne olur ne olmaz deyip bilgisayarcıya taktırdım kartı. Alırken de sürücülerini yükledim dedi, ben de ses etmedim. Ama yanlış birşey yüklemiş olabilir ben yine de sabah kontrol edeyim. Sağolun uyarınız için
Şunu deneyin; masaüstünde ya da herhangi bir sekmede fareyi gezdirin, imleç akıcı şekilde mi kayıyor yoksa kasarak mı ilerliyor.

Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcıları kısmını SS atar mısınız?

Hocam #marceline1 arkadaşın dediğini yapın ayrıca orijinal driveri tekrar yükleyin isterseniz kartı raktırdığınoz cafe güvenilir mi bir sıkıntı çıkarmış olma ihtimali var mı onu da göz önünde bulundurun parça çalan değiştiren çok malum en olmadı iade-değişim mümkündür herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı