PC ekranı sadece flash ile gözüküyor

ATAKAN0667

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımda oyun oynarken bir anda ekran siyah oldu once kapatip yeniden acmayi denedim olmadi sonra cok onceden internette bir video gormustum ekrana.
Flash ile bakiyordu adam bende denedim ve evet monitore sadece flash ile bakiliyor ama cok zor ve detayli bakilmasi lazim zar zor bir şeyler denedim ekran karti sürücülerini guncelledim. Yine olmadi (bu arada Windows 10 kullanıyorum ama ekran parlakliğini ayarlama gostergesi yok) BIOS menusune girdigimde de aşırı karanlik monitorden mi kaynakli diye bakacağım ama baska monitörüm yok. Geri donus yapin konusup tartisalim.

Bilgisayarımda oyun oynarken bir anda ekran siyah oldu once kapatip yeniden acmayi denedim olmadi sonra cok onceden internette bir video gormustum ekrana.
Flash ile bakiyordu adam bende denedim ve evet monitore sadece flash ile bakiliyor ama cok zor ve detayli bakilmasi lazim zar zor bir şeyler denedim ekran karti sürücülerini guncelledim. Yine olmadi (bu arada Windows 10 kullanıyorum ama ekran parlakliğini ayarlama gostergesi yok) BIOS menusune girdigimde de aşırı karanlik monitorden mi kaynakli diye bakacağım ama baska monitörüm yok. Geri donus yapin konusup tartisalim.
TV'ye takın kasayı taşıyabilirseniz.

TV'ye takın kasayı taşıyabilirseniz.
Eskiden öyle yapıp oyun oynuyordum ama pc nin olduğu evde duvar televizyonu yok diğer evde var evler çok uzak ama bunu deneyeceğim

Monitörün ayarlar penceresi normal mi?
Anlamadım ama şuan anydesk ile kontrol ediyorum gözlerim ağrıdı flashı tutarak bakmaktan biraz daha detaylı anlatırmısın

Dosya Ekleri

• IMG_20231115_134250.jpg
    IMG_20231115_134250.jpg
    101,3 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı