PC GT 218 ekran kartını görmüyor

Enescik31

Femtopat
Daha fazla  
PC şu an takılı olan ekran kartımı görmüyor, tüm işlemleri işlemciye yüklüyor bu da kasmaya yol açıyor ve ekran tam çözünürlük açamıyor.

Resmi de bu.

GeForce 210 kullanıyorum yenisini alın demeyin, para yok.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (15).png
    Ekran Görüntüsü (15).png
    19,9 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Driverini sitesinden mi yüklediniz? Kartta bir sorun yoksa normalde olması gerekiyor.

Aygıt yöneticisinde ekran kartı gözüküyor mu kontrol eder misiniz (görüntü ile alakalı bölümdedir)

Eğer bir sorun varsa sorun yazar orada. Ona göre çözüm üretilebilir.

Driverini sitesinden mi yüklediniz? Kartta bir sorun yoksa normalde olması gerekiyor.

Aygıt yöneticisinde ekran kartı gözüküyor mu kontrol eder misiniz (görüntü ile alakalı bölümdedir)

Eğer bir sorun varsa sorun yazar orada. Ona göre çözüm üretilebilir.
driver ı sitesindenyükledim kurarken işin yarısında zaten daha güncel dedi pc yi yeniden başlattım pc çözünürlüğü 1440x900 iken 1600x1200 veya 1280x1024 dedi ve aygıt yöneticisinde gözükmüyodu

Bu sürücüyü kurmayı dener misiniz?
şuanda deniyorum olursa çok sağolun

pc heralde işlemleri işlemciye yükledi, işlemcide işleri tam yapamıyor eskiden 60 70 fps veren oyunlar şimdi 1 2 zor görüyor youtube den 720p akıcı açarken şimdi 360p zor açıyor monitöru bilerek 16:10 dan 4:3 e çektem yoksa yamuk duruyor

Bu sürücüyü kurmayı dener misiniz?
kanka indirdim driver uyumsuz diyo benim ekran kartı GeForce210 2016 üstü sürümü yokmu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı