PC HD Graphics 4000'i kullanıyor

DrMilo

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox Series S
Çift ekran kartlı bir laptopum var birisi Intel HD Graphics 4000 2 GB diğeri ise AMD Radeon 7600M 6 GB paylaşımlı ekran kartı ama oynadığım tüm oyunlarda HD Graphics 4000'i kullanıyor 7600M ve HD Graphics'in driverları güncel. Yardımcı olursanız sevinirim 😁

Çift ekran kartlı bir laptopum var birisi Intel HD Graphics 4000 2 GB diğeri ise AMD Radeon 7600M 6 GB paylaşımlı ekran kartı ama oynadığım tüm oyunlarda HD Graphics 4000'i kullanıyor 7600M ve HD Graphics'in driverları güncel. Yardımcı olursanız sevinirim 😁

1. adım:
Ayarlar> Sistem> Ekran> Grafikler veya arama kısmına Grafik Ayarları diyerek Grafik Ayarlarına girin.

2. adım:
Açılan ayarlar kısmında ''göz at'' tuşuna basıp üstteki boşluktan oyunun dosya konumunu yapıştırın ve oyunun .exe dosyasını seçin.

1662132212621.png

3. adım:
Oyununuz ''Grafik Ayarlarına'' eklenecek, seçeneklere tıklayın ve yüksek performası seçip onaylayın.

1662132367914.png

Oyunun dosya konumunu bulmak için eğer Steam'dense Steam kütüphanenizden oyuna sağ tıklayıp, yönet> yerel dosyalara göz at diyebilirsiniz.

Eğer Steam dışı ise oyunu açtıktan sonra görev yöneticisine girin, oyuna sağ tıkayıp dosya konumunu aç diyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocan sağ tık yapın görüntü ayarlarına girin ve oradan grafik ayarlarına girin.
Ekle bölümünden oynadığınız oyunun .exe'sini seçin ekledikten sonra karşınıza gelir tıklayıp yüksek performans yapın bu şekilde kullanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı