PC hiçbir şekilde açılmıyor

Yadro

Decapat
PC ilk açıldığında üzgün suratlı mavi ekran veriyor ve sonrasında otomatik onarım açılıyor. BIOS'tan format atmayı bulamadım. Sistem koruması kapalı olduğu için geri yükleme yapılmıyor. Hiçbir şey olmuyor sıfırlamaya çalıştığımda hata oluştu diyor. Yardım lazim acilen.

PC ilk açıldığında üzgün suratlı mavi ekran veriyor ve sonrasında otomatik onarım açılıyor. BIOS'tan format atmayı bulamadım. Sistem koruması kapalı olduğu için geri yükleme yapılmıyor. Hiçbir şey olmuyor sıfırlamaya çalıştığımda hata oluştu diyor. Yardım lazim acilen.
RAM'lerin slotlarını değiştirin. Birini sıra sıra tüm kanallara takıp deneyin. Olmazsa diğer için de aynısını yapın. Sorun format atmadığınız için de olabilir. Format için USB hazırlayın.

Usb cd falan hiç anlamıyorum. Daha açabilir misiniz? Çünkü hiç anlamıyorum, onun dışında bir şey yapamaz mıyım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı