PC Hızlandırmak İçin Öneriler?

brsgltkn

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım eski biraz ram mi alacam ekran kartı mı bilmiyorum
alınca direk takıp kullanmaya başlayabilir miyim ? Şuanki kullandığım sistemle uyuşur mu ? Aklımda bu sorular var ?
pc özellikleri aşağıdaki gibi başka bilgi gerekiyorsa onu da yükleyebilirim önerilerinizi bekliyorum

o1PAbT7.png
PtoobEL.png

Öncelikle anakartınız uyan ram tipi DDR2 bu yüzden DDR2 Ram alabilirsiniz. Yuvaya takınca kullanmaya başlayabilirsiniz. İkinci olarak ise oyun performansını arttırmak için ekran kartı alabilirsiniz. Ekran kartınıda takıp oynayabilirsiniz yalnız Psunuzun yetmesi lazım.

Öncelikle anakartınız uyan ram tipi DDR2 bu yüzden DDR2 Ram alabilirsiniz. Yuvaya takınca kullanmaya başlayabilirsiniz. İkinci olarak ise oyun performansını arttırmak için ekran kartı alabilirsiniz. Ekran kartınıda takıp oynayabilirsiniz yalnız Psunuzun yetmesi lazım.

Ram 2gb diğer slota 4gb ram alsam olur mu ?
DDR2 ram alacağım ekran kartıda almak istiyorum çok uçuk fiyatlı olmamak kaydıyla psu dediğiniz nedir ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı