PC Hocası Class 1.0 Sistem Nasıldır?

Hocam, 2600X stoklarda kalmamış, nasıl gönderecekler? Bence işlemciye elleme 1600 al. Kasanın 4 fanlı olanıda var.
4 fanli olan hangisi bir de 1600 sikınti ilerisi icin onu artirmam lazim
2020 yılına geldik hâla Gaming sistemlere Frisby PSU koyuyorlar. Bu arkadaş PC Hocası değil olsa olsa Sponsorluk Hocası falan olur.
Onerin var mı napmam lazım

Kasa olarak şunu alın:
SSD olarak şunu alın:
veya bunu

Hocam galiba 1600, 2600 diye geliyor diye bir şey duymuştum. Almanız sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Bütçeniz yeterse yükseltin tabi.

O seride sorunlu.
Ne almalıyim peki yardimcı olur musun
Kasa olarak şunu alın:
SSD olarak şunu alın:
veya bunu

Hocam galiba 1600, 2600 diye geliyor diye bir şey duymuştum. Almanız sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Bütçeniz yeterse yükseltin tabi.
Teşekkur ederim yardımin icin bişey yazdigim kasayla bu kasa arasinda cok fark var mi kasaya daha fazla harcam istemiyorum açikcasi

@AFG2
Sizin başta tercih edeceğiniz kasa saatli bomba gibidir. Sistemin kalbi gibi, önemli bileşenleri böyle dandik markalardan seçmeyin. Birde daha anlaşılır yazarsanız sevinirim.
Teşekkur ederim yardımin için
Uber [Donanım Arşivi] | R5 2600X ZOTAC GTX 1660 Super Twin Fan 6G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com arkadaslae bu nasıl bir bakar mısınız sizce hangisini almalıyım veya bunda neleri değistirirsem daha iyi olur yardim ederseniz sevinirim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı