PC Hocası GG4 alınır mı?

Sistem işlemci değişimi yapılamıyor ama yapacak bir şey yok gibi.

Amacınız oyun ise hiçbir şekilde sizi üzmeyecektir hatta bazı testlerde R5 1600 AF'yi geçiyor (yayın ve render konusunda R5 1600 AF daha iyi) bence hiç kafanıza takmayın paranız varsa direkt alabilirsiniz.

Bilmiyordum. Teşekkürler. Ama genelde AMD kullananlar daha memnun. Intel kullanıp keşke AMD alsaydım diyende var.
Ben şahsen AMD kullanmaktan soğudum. İki kez AMD tabanlı sistem kurdum ve ikisinde de akıcılık konusunda sorun yaşadım. Sürekli stuttering oluyordu. Bu bana denk gelmiş olabilir. İntel sistem aldığımda akıcılık pürüzsüzdü. 10100f tekli çekirdekte çok güçlü bir işlemci.

@dieN alakası yok, i3 10100f Ryzen 5 2600 gücünde hatta belki de daha güçlü bir işlemci.

@dieN alakası yok, i3 10100F Ryzen 5 2600 gücünde hatta belki de daha güçlü bir işlemci.

Böyle bir performans bu işlemciden beklemiyordum genelde AMD tabanlı sistemlere baktığım için.

Ben şahsen AMD kullanmaktan soğudum. İki kez AMD tabanlı sistem kurdum ve ikisinde de akıcılık konusunda sorun yaşadım. Sürekli stuttering oluyordu. Bu bana denk gelmiş olabilir. Intel sistem aldığımda akıcılık pürüzsüzdü. 10100F tekli çekirdekte çok güçlü bir işlemci.

Emin ol herkeste olan bir sorundur. Bilgi için teşekkürler.
Sistemi almaya karar verdim teşekkürler. Yayın açacağım ve Valorant CS Fortnite gibi oyunlar oynayacağım.

Böyle bir performans bu işlemciden beklemiyordum genelde AMD tabanlı sistemlere baktığım için.

Emin ol herkeste olan bir sorundur. Bilgi için teşekkürler.
Sistemi almaya karar verdim teşekkürler. Yayın açacağım ve Valorant CS Fortnite gibi oyunlar oynayacağım.
Bekleyin hocam bir hata yapmayasınız.
@kino hocam siz ne diyorsunuz alınır mı bu sistem?

Geri
Yukarı