PC Hocası sistemleri güvenilir mi?

Recep72

Decapat
Daha fazla  
PC Hocası TV kanalı yakın zamanda GG5 diye giriş seviye bir sistem çıkaracakmış. Gaming gen TR sitesinden alınabilecek bu sistem. Sizce PC hocası kanalı ve Gaming gen TR güvenilir midir? Özellikle daha önce böyle bir tecrübesi olanlar yazarsa çok iyi olur.

PC Hocası kanalını seviyorum ve güven kıracak bir şeyler yaptıklarını hiç görmedim. gaming.gen.tr sitesini kullanan arkadaşlar vardır ben hiç kullanmadım.

PC Hocası TV kanalı yakın zamanda GG5 diye giriş seviye bir sistem çıkaracakmış. Gaming gen TR sitesinden alınabilecek bu sistem. Sizce PC hocası kanalı ve Gaming gen TR güvenilir midir? Özellikle daha önce böyle bir tecrübesi olanlar yazarsa çok iyi olur.
PC hocasının yaptığı sistemlere güvenin.

PC hocası TV kanalı yakın zamanda GG5 diye giriş seviye bir sistem çıkaracakmış. Gaming gen TR sitesinden alınabilecek bu sistem. Sizce PC hocası kanalı ve Gaming gen TR güvenilir midir? Özellikle daha önce böyle bir tecrübesi olanlar yazarsa çok iyi olur.

Kuzenim Gaming gen TR'den PC aldı site güvenilir.

Cevabınız için teşekkür ederim. Aslında benim de pc hocasına karşı bir güvensizliğim yoktu ama açılan diğer konularda bu kanalı biraz kötülemişler . Neyse cevaplarınız için hepinize tekrar teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı