PC Hocası v3.1 sistem alınır mı?

Hocam WattMan sorunları agırlıklı olarak 5000 ve 500 serilerinde görülüyordu 6000 serilerinde hemen hemen çözdüler şu an gayet randımanlı çalışıyor 1080p için gayet iyi kart CPU ise i3 12100F'ten bir tık daha aşagıda oyun agırlıklı alacaksanız işinizi görecektir darbogaz sorunu olmaz fakat varsa 5600 yapmanız daha iyi olur ısınma sorunları da yok diye biliyorum 65TDP degeri var CPU'nun ısınması normal PSU'da gayet yeterli Total'de 400W civarı tuketiyor sistem yani 9K fiyatı göz önüne alınca sahane sistem aynı fıyata rakip kampanyalar pb kasa PSU'lar A320 anakartla kullanıyor bence gayet alınabilir.

Sapphire markasının RX6600 de çok ısındığını söylemiş birisi bir de Ryzen 5 5500'ün performansını düşük bulanlar var bir de ekran kartı icin watman hatası gibi bir şey diyorlar.

Hayır Sapphire RX6600 diğerlerine göre biraz daha fazla ısınsada çok fazla ısındığı söylenemez.
R5 5500'ün performansı 1080p için gayet yeterli elbette R5 5600 daha iyi olur ama malum arada %50 fiyat farkı var.
Açıkçası ben arada WattMan yiyebileceğini düşünüyorum sistem bileşenleri pek kaliteli değil.

Sistemi saniyesinde aldım öyle açtım formu iptal etme şansım olduğu için

Sapphire markasının rx6600 de çok ısındığını söylemiş birisi birde ryzen 5 5500ün performansını düşük bulanlar var birde ekran kartı icin watman hatası gibi birşey diyorlar

Valla yarım saat öncesinden siteye girdim adresi kredi kartını herşeyi ekledim 10sn falan sürdü almam
Evet söylediğin sorunlar kısmen var ama bunlar 12 13e alırsan dert edilir, 9 bine aldıysan asla sorun edilecek şeyler değil o fiyata 1650 satıyorlar.

Hayır Sapphire RX6600 diğerlerine göre biraz daha fazla ısınsada çok fazla ısındığı söylenemez.
R5 5500'ün performansı 1080p için gayet yeterli elbette R5 5600 daha iyi olur ama malum arada %50 fiyat farkı var.
Açıkçası ben arada WattMan yiyebileceğini düşünüyorum sistem bileşenleri pek kaliteli değil.

Anladığım kadarıyla kiminde çıkıyor kiminde çıkmıyor bu WattMan sorunu eğer benim PC de çıkarsa değiştirirler mi?

Sistemi saniyesinde aldım öyle açtım formu iptal etme şansım olduğu için.

Sapphire markasının RX6600 de çok ısındığını söylemiş birisi bir de Ryzen 5 5500'ün performansını düşük bulanlar var bir de ekran kartı icin watman hatası gibi bir şey diyorlar.

Vallahi yarım saat öncesinden siteye girdim adresi kredi kartını her şeyi ekledim 10sn falan sürdü almam.

Hocam 9000 PC alıyorsunuz mükkemel bir şey beklemeyin fiyatına göre harika sistem.

9000 TL sistemde bile 5500'e laf atılmış.

Anladığım kadarıyla kiminde çıkıyor kiminde çıkmıyor bu WattMan sorunu eğer benim PC de çıkarsa değiştirirler mi?

Durup dururken WattMan almazsın. Sistem bileşenlerinden birinde arıza varsa tespit edip garantiye gönderirsen o parçayı değiştirirler.

Geri
Yukarı