PC Hocası Venom V6 alınır mı?

@BilmemNe53
Goodram PX500'ün DRAM'i yok ve NAND tipi TLC eğer işletim sistemi kurmayacaksanız oyun depolamak gibiyse alınabilir.
Hocam DRAM'li ve TLC NAND'lı tek seçenek bu listede yükseltebileceğin Corsair 1 TB MP600 Pro nh gözüküyor.
Soğutucu aldım yarın gelecek onu test edip buraya yazarım.
Yukarıda anakartı bir üstü ile yükseltmek gerekir demem kendinden SSD soğutucu bloğunun olması. Ama çok işe yarıyor mu acaba deneyip görmek lazım tabi.

@BilmemNe53
Hocam bana sistem Windows 11 kurulu (FreeDOS'ta olabilir pek bilmiyorum.) Geldi ben pek bakmadım lisanslı mı değil mi diye Windows 11 bana değişik geldiği için ben Windows 10 kurdum ve sağlamlisanstan Windows 10 Pro için OEM key satın aldım 95TL'ye ve etkinleştirdim.
@uags1905
Ben anakartı bütçem kısıtlı olduğu için anakart yerine SSD'ye kullandım. Bütçesi olan tabii ki b serisi anakart alabilir. A serisi giriş seviye ve çoğu şey kısıtlı oluyor.
Woslonun M.2 2280 2 termal pad soğutucusu aldım yorumlar olumluydu yük altında 75 dereceyi görüyordu onu kullandığımda kaça düşecek merak ediyorum.

Hocam soketi nasıl yakmayı becerdiniz 1 hafta oluyor bayağı ağır kullanıyorum bilgisayarı yük altında bana mısın demiyor siz nasıl becerdiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı