PC için 200-250 TL gamepad önerisi

Halil_mi

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ucuz bir gamepad önerir misiniz? Beni 1 2 yıl idare etse yeter o yüzden çok da kaliteli bir şey beklemiyorum. En fazla 200 250 fiyatı olursa iyi olur.

Arkadaşlar merhaba. Ucuz bir gamepad önerir misiniz? Beni 1 2 yıl idare etse yeter o yüzden çok da kaliteli bir şey beklemiyorum. En fazla 200 250 fiyatı olursa iyi olur.
200-250 tl fiyatına ortalama ve 1-2 yıl idare edecek gamepad bulamazsın. 2 katına Logitech f310 almanı öneririm uzun ömürlü istiyorsan.

2.el olmasa trenyol hepsiburada gibi yerlerden önerirmisin
Ben şu anlık bunu kullanıyorum. Oldukça memnunum. Oynanması için driver gerekiyor. Tek sıkıntısı bu. Özenli kullanırsan 1 yıl dayanır.

Alma ucuz. 500tl ye Xbox kolundan al.
Ben Ps3 kolu kullanıyorum. Oyunda ara sıra kopup duruyor. Birde özel bluetooh ve programlar falan derdi var.
Xbox kolunu direkt Windows algılıyor. Almayı planlıyorum Xbox kolu da.

Alma ucuz. 500tl ye Xbox kolundan al.
Ben Ps3 kolu kullanıyorum. Oyunda ara sıra kopup duruyor. Birde özel bluetooh ve programlar falan derdi var.
Xbox kolunu direkt Windows algılıyor. Almayı planlıyorum Xbox kolu da.
Hocam hiç bağlantı problemi yaşamadım. Bir tane driver kurdum. Artık tak çalıştır kullanabiliyorum. Hemde taş gibi gamepad. 1 metrelik kablo aldım mis gibi yetiyor.

Xbox 360 kolu alabilirsin 320 liraydı sanırım Hepsiburada'da.
Onlar çok kalitesiz hocam. Bir arkadaşım aldı. Pişman oldu. Sonra benimkinden aldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı