PC için 2000 TL gamepad önerisi

PlotTwist1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarda kullanım için gamepad alacağım. Ellerim genel olarak büyük ve küçük kalan Gamepad'leri pek tercih etmiyorum. Herhangi bir bütçe fikrim yok. Ancak 2000 TL'yi geçebilir. Benim aklımda olan model 9. nesil Xbox gamepad idi. Siz önerir misiniz? Başka ne önerebilirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam peki bilgisayardaki hemen hemen her oyunla rahat ve uyumlu çalışır mı? Bir de Xbox gamepad ile arasında kıyaslama yaparsanız ne diyebilirsiniz?

Xbox kolu PC ile tam uyumlu, DualSense bildiğim kadarıyla sadece kablo ile uyumlu ama 3.parti yazılımlar ile PC'ye Xbox kolu gibi tanıtıp kullabiliyorsunuz.

Almadan önce aşağıdaki konuyu mutlaka inceleyin.

Merhaba. Bilgisayarda kullanım için gamepad alacağım. Ellerim genel olarak büyük ve küçük kalan Gamepad'leri pek tercih etmiyorum. Herhangi bir bütçe fikrim yok. Ancak 2000 TL'yi geçebilir. Benim aklımda olan model 9. nesil Xbox gamepad idi. Siz önerir misiniz? Başka ne önerebilirsiniz?
Dualsense tercih et.

2K gamepad için ciddi bir fiyat. Dediğin gibi Xbox Microsoft uyumlu onu tercih edebilirsin.
Aksine 2K gamepad için çakma olmadığı taktirde minimum fiyat.

PC de maalesef çok fazla desteği yok DualSense'in Xbox daha iyi bir tercih olacaktır bence.

DSX uygulaması tüm sıkıntıları tek seferde çözüyor üstelik 4 TL.

Hocam bunu arkadaşlarım kullanıyordu ve memnun değillerdi.
Xbox kolu PC ile tam uyumlu, DualSense bildiğim kadarıyla sadece kablo ile uyumlu ama 3.parti yazılımlar ile PC'ye Xbox kolu gibi tanıtıp kullabiliyorsunuz.

Almadan önce aşağıdaki konuyu mutlaka inceleyin.
Listeyi kontrol ettim, çok teşekkür ederim. Dualsense ve XBOX için analog kayması diye bir problemden bahsedilmiş yanıtlarda. Bu konu hakkında bilginiz var mı?

Dualsense tercih et.

Aksine 2K gamepad için çakma olmadığı taktirde minimum fiyat.

DSX uygulaması tüm sıkıntıları tek seferde çözüyor üstelik 4 TL.
Dediğinizi araştıracağım hocam ancak şimdilik XBOX 9. nesil daha çok ilgimi çekti gibi gözüküyor. XBOX kontrolcü düzenine alışık olduğum için aklım ona gidiyor diyebilirim biraz. Dediğinize de bakacağım hocam.

Arkadaşlar bir sorum olacaktı. XBOX 9. nesil gamepad kutu içeriği nedir acaba? Pilli çalışıyormuş ve şarj kablosu da varmış anladığım kadarıyla. Ancak kendine ait alıcısı var mı diye bunu anlayamadım. Bluetooth alıcısı almayı pek istemiyorum şahsen. Kutudan kendi alıcısı çıkıyor mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı