PC için 400 TL masa önerisi

Excaliburmerlin

Hectopat
Merhabalar,
Aradığım masanın düz sade çekmecesi vs. olmayan, sallanma sorunu olmayan altı boş bir masa arıyorum.
En az 60x140 ölçülerinde olursa sevinirim.
Bütçe: Max 400.

En yakın mobilyacıya git. A4 düz bir kağıda istediğin gibi çiz yapsın. Hem özelleştirebilirsin, hem de 400 TL'e en iyisini yapar. Ben öyle yaptıracağım.
Marangozcuların artık eskisi gibi olmadıklarını, hazırdan daha fazla ücrete imal ettiklerini duydum hocam açıkcası.
Hocam model belirtmeyecem ama ikea internet sayfasına bakın
İkea'da aradığım bütçeye ve ölçülere göre bir masa bulamadım ne yazıkki.

Marangozcuların artık eskisi gibi olmadıklarını, hazırdan daha fazla ücrete imal ettiklerini duydum hocam açıkcası.

İkea'da aradığım bütçeye ve ölçülere göre bir masa bulamadım ne yazık ki.

Mobilyacılara yaptırırsanız daha ucuza gelir.

Ne kadar fazla ücret talep edebilir ki? 140x60 cm MDF kesecek. Vernik, cila ve altına 4 tane ayak yapacak. Ayakları da muhtemelen demir türevi bir şey olur. İstediğiniz üst düzey bir şey değil. Bence denemekte, görüşmete fayda var. Dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Sağına soluna kulaklık asmak için askılık tarzında bir şey gibi.

Mobilyacılara yaptırırsanız daha ucuza gelir.
Yarın bir sorayım öyle diyorsanız.
60X150 bir masayı aşağı yukarı ne fiyata yaparlar sizce ?
Ne kadar fazla ücret talep edebilir ki? 140x60 cm MDF kesecek. Vernik, cila ve altına 4 tane ayak yapacak. Ayakları da muhtemelen demir türevi bir şey olur. İstediğiniz üst düzey bir şey değil. Bence denemekte, görüşmete fayda var. Dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Sağına soluna kulaklık asmak için askılık tarzında bir şey gibi.
Haklısınız hocam öyle yapacağım.

Hocam internette birçok alternatif var, kalitesinden emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı