PC için 400 TL masa önerisi

anladım bir araştırayım.
Bu masayı tavsiye etmem dostum. Ölçülerine göre çok pahalı.
Harika bence

Atlantik çam ve 60x140 yaptığınız zaman 370TL
Evet bu masa güzel. Mobilyacılardan sonuç alamazsam bakacağım.
Bayağı kaliteli kalınlığı bayağı iyi. Çok para tutmaz bence. Hangi şehirde oturuyorsunuz?
Hocam hiç böyle bir işe girişmedim. Kaliteli olması adına hangi malzemeden yaptırmalıyım ?

Bu masayı tavsiye etmem dostum. Ölçülerine göre çok pahalı.

Evet bu masa güzel. Mobilyacılardan sonuç alamazsam bakacağım.

Hocam hiç böyle bir işe girişmedim. Kaliteli olması adına hangi malzemeden yaptırmalıyım?

Mdf ve akrilik çok sağlam olur ama akrilik çok pahalıdır. Mdf bütçenize uyarsa mdf yaptırın, uymazsa sunta yaptırın.

Mdf ve akrilik çok sağlam olur ama akrilik çok pahalıdır. Mdf bütçenize uyarsa mdf yaptırın, uymazsa sunta yaptırın.
Anladım çok teşekkürler.
Arkadaşlar bir mobilyacı ile anlaştım 300 liraya 60X150 fakat daha pazarlık yapmadım. Mdf'den yaptıracağım ama ayakları ahşap olursa sallanmayacağını söyledi. Ayaklar en iyi hangi malzemeden olur sizce ?

Son düzenleme:
Anladım çok teşekkürler.
Arkadaşlar bir mobilyacı ile anlaştım 300 liraya 60X150 fakat daha pazarlık yapmadım. Mdf'den yaptıracağım ama ayakları ahşap olursa sallanmayacağını söyledi. Ayaklar en iyi hangi malzemeden olur sizce ?
Hocam masayı yaptırdınız mı yaptırdıysanız fotoğrafını atabilir misiniz bende marangoza yaptırmayı düşünüyorumda.

Hocam masayı yaptırdınız mı yaptırdıysanız fotoğrafını atabilir misiniz bende marangoza yaptırmayı düşünüyorumda.
Bahsettiğim mobilyacıya değil başka bir marangoza yaptırdım ve çok memnunum.

Dosya Ekleri

• IMG_20210525_181721.jpg
    IMG_20210525_181721.jpg
    149,7 KB · Görüntüleme: 69

Geri
Yukarı