PC için 500 liraya hoparlör önerisi

lebowskia

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, PC için 500 liraya kadar hoparlör önerebilir misiniz? Normalde Logitech Z150 düşünmüştüm ama 1.000 liraya çıkmaya gerek var mı bilemedim.

Z150'ye değmez bence. Nasıl bir ihtiyacınız var? Eğer bluetooth hoparlör bağlarım derseniz aşağıdaki ürünü önerebilirim.

Önceden 2+1 bir hoparlör kullanıyordum ama bunu aldıktan sonra ihtiyacım kalmadı. Ara ara 600 lira bandına düşüyor, takip edilebilir.

Z150'ye değmez bence. Nasıl bir ihtiyacınız var? Eğer bluetooth hoparlör bağlarım derseniz aşağıdaki ürünü önerebilirim.

Önceden 2+1 bir hoparlör kullanıyordum ama bunu aldıktan sonra ihtiyacım kalmadı. Ara ara 600 lira bandına düşüyor, takip edilebilir.

Teşekkürler, yeni kuracağım sistemde kullanacağım, genel kullanım için.

Z150'ye değmez bence. Nasıl bir ihtiyacınız var? Eğer Bluetooth hoparlör bağlarım derseniz aşağıdaki ürünü önerebilirim.

Merhaba ben de hoparlör arıyorum. Bunu masaüstü bilgisayarımda kablolu bir şekilde kullanabilir miyim?

Merhaba ben de hoparlör arıyorum. Bunu masaüstü bilgisayarımda kablolu bir şekilde kullanabilir miyim?
Kullanabilirsiniz. 3.5mm jack ile bağlantı yapabilirsiniz var giriş. Sürekli şarjda da tutarak sanki kablolu hoparlör niyetine kullanılabiliyor. Canınız istediğinde de telefon ile dışarda kullanırsınız.

Geri
Yukarı