PC için 500 TL gamepad önerisi

NorthWinD

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, PC için gamepad almak istiyorum. FIFA, ETS, Forza oyunlarını oynuyorum. Belki arada hikaye oyunlarında da kullanırım, analog hassasiyeti güzel olan 500TL'yi geçmeyecek gamepad önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, PC için gamepad almak istiyorum. FIFA, ETS, Forza oyunlarını oynuyorum. Belki arada hikaye oyunlarında da kullanırım, analog hassasiyeti güzel olan 500TL'yi geçmeyecek gamepad önerilerinizi bekliyorum.
Logitech F serisi der tek geçerim biraz daha çıkarsanız orjinal DualShock 4 alabilirsiniz.

Logitech ve başka marka Kontrolcüleri bilmiyorum. Benim önerim Dualshock 4 veya Xbox Kolundan yana.

Haklı olabilirsiniz hocam fakat DS4'ü kabloyla rahatça kullanabilmekteyim.

Bende kullanıyorum lakin çok karşıma gelmedi ama bazı oyunlarda kontrolcü desteklemiyor. Mesela ben DS4 kullanıyorum. Dark Souls 3'te driver kurmadan oynayamadım karakter bir tarafa doğru dönüyordu. O yüzden benim önerim Xbox kontrolcüsü.

F310 veya F710 olabilir, F710'da titreşim var ve kablosuz, F310 kullanıyorum kullanımı oldukça rahat, F710'un da %99 rahattır.

F710 ile ilgili kötü yorumlar daha fazlaydı, ilk başta onu düşündüm ama içime şüphe düştü. F310'un hassasiyeti falan nasıl Forza ETS gibi direksiyonla oynanan oyunlar için yeterli olur mu?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı