PC için antivirüs önerisi

Ascendency

Hectopat
Makaleler
3
Windows 10 için çok pahalı olmayan bir antivirüs önerisine ihtiyacım var. ESET çok pahalı olduğu için onu değerlendirmeyeceğim. Aklımda Norton var. Kendi sitesinde yazdığına göre %100 koruma sözü ve virüs temizlenemezse iade sözü veriyormuş. Zamanında Norton ve ESET kullandım ama aradan çok zaman geçti. O yüzden ona göre değerlendiremem. Ek olarak sistemimi çok fazla yormaması lazım. Sadece isim vermek yerine neden seçmem gerektiğini de söylerseniz sevinirim.

Kaspersky, güvenilir ve aşırı pahalı değil.
Malwerbytes, aynı şekilde.

Bu iki uygulama da saçma reklamlar vermiyor üstelik.

Daha iyisi var mı derseniz?
Sanmam.

Windows 10 için çok pahalı olmayan bir antivirüs önerisine ihtiyacım var. ESET çok pahalı olduğu için onu değerlendirmeyeceğim. Aklımda Norton var. Kendi sitesinde yazdığına göre %100 koruma sözü ve virüs temizlenemezse iade sözü veriyormuş. Zamanında Norton ve ESET kullandım ama aradan çok zaman geçti. O yüzden ona göre değerlendiremem. Ek olarak sistemimi çok fazla yormaması lazım. Sadece isim vermek yerine neden seçmem gerektiğini de söylerseniz sevinirim.
Kaspersky veya Bitdefender. Çok iyi antivirüsler çünkü çoğu testte en iyi tarama sonuçları bu iki AV de.

Bitdefender veya Kaspersky en iyilerindendir Kaspersky'ın ücretsizide var.
Ücretsiz antivirüs kullanmak istemiyorum. Kaspersky düşünürsem Kaspersky Internet Security satın almaya bakacağım. Bitdefender'i de inceleyeyim.
Düzenleme: Sanırsam Bitdefender'in Türkiye'ye özel fiyatlandırması yok. Çok pahalıya geliyor. Onu da aklımdan çıkardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı