PC için Bluetooth 4.0 Dongle Tavsiyesi

• Konuyu başlatan kyruis
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 10B
Hocam masaüstü bilgisayarım için alacağım, normalde bende 2.0 dongle var ama bluetooth kulaklığımın mikrofonu çalışmıyor ve cızırtı yapıyor sanırım 2.0 olduğundan. Acaba bu ürünü satın alsam arkadaşın dediği gibi bluetooth kulaklığımın mikrofonu çalışır mı?
Hocam bluetooth kulaklık daha önce hiç kullanmadım, üzgünüm herhangi bir fikrim yok bu konuda.

Öyle bir deneme yapmadım en fazla 3 metre mesafeden kullanmışımdır. Herhangi bir gecikme hissetmedim ama cihaz artık çalışmıyor maalesef, 7-8 ay falan kullandım. Linkini bırakayım; U Green Clean Bluetooth 4.0 Csr Mini Dongle Usb Alıcı Fiyatı

Hocam merhabalar. Aldığınız Dualshock 4'ten memnun musunuz ? Birde aktif olarak hangi Bluetooth Dongle'ı kullanıyorsunuz ? Ben de DS4 almak istiyorum ama PC ile çok sıkıntı yaratıyor mu kullanan birinden bu yorumları duymak isterim de.

Hocam merhabalar. Aldığınız Dualshock 4'ten memnun musunuz ? Birde aktif olarak hangi Bluetooth Dongle'ı kullanıyorsunuz ? Ben de DS4 almak istiyorum ama PC ile çok sıkıntı yaratıyor mu kullanan birinden bu yorumları duymak isterim de.
Dualshock 4'ten gayet memnunum herhangi bir sorun yaşamadım. Ben Bluetooth Dongle'ın bozulduğunu düşünmüştüm bozulmamış, hala bunu kullanıyorum.

Geri
Yukarı