PC için Bluetooth 4.0 Dongle Tavsiyesi

• Konuyu başlatan kyruis
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 10B

kyruis

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Bilgisayarım için gamepad almayı düşünüyorum. PS4 Dualshock v2 almayı düşünüyorum. Bunun için bir Bluetooth dongle'a ihtiyacım var. Sizlerden öneri bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
selam ürününüzü aldınız mı? Bne de kulaklığım için bir bluetooth dongle almak durumunda kaldım tavsiye edeceğiniz bir ürün var mıdır? Ms değeri düşük olması gerekiyor.

iyi forumlar

Cyber Bluetooth CSR 4.0 Dongle Alıcı Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Ben bunu kullanıyorum cok memnunum masaüstü PC ile kulaklığımla şarkı dinliyorum. Fakat özellik olarak bilgim yok test edip size bilgi verebilceğim bir teknik program vs. varsa söyleyin dönüş yapayım.
Evet aldım, bluetooth dongle olarak şunu kullanıyorum; U Green Clean Bluetooth 4.0 Csr Mini Dongle Usb Alıcı Fiyatı
acaba bu ürünler benim kulaklığımın mikrofonunu kullanmama izin verir mi

Eski ps4 konsolumdan kalma dualshock4 cihazını bugün teste soktum ve L2 dışında çalışmayan tuşunun olmadığını gördüm, rocket league tarzında oyunlar oynarken işimi görebilecek bir dongle almayı düşünüyorum önerir misiniz? @kyruis

Eski ps4 konsolumdan kalma dualshock4 cihazını bugün teste soktum ve L2 dışında çalışmayan tuşunun olmadığını gördüm, rocket league tarzında oyunlar oynarken işimi görebilecek bir dongle almayı düşünüyorum önerir misiniz? @kyruis
İki aydır kullanıyorum, donglenin önüne bir cisim geçmezse sıkıntı olmuyor. Donglenin önüne bir cisim geçtiğinde gecikme gibi durumlar oluyor onun dışında çekim gücü de oldukça yüksek. Kısacası memnunum.

Bilgisayarım için gamepad almayı düşünüyorum. PS4 Dualshock v2 almayı düşünüyorum. Bunun için bir Bluetooth dongle'a ihtiyacım var. Sizlerden öneri bekliyorum.
Bluetooth ile gamepadi bağlayınca gamepadin kulaklık kısmı çalışmıyor ama gamepadi USB ile bağlarsan o zaman gamepadin kulaklık kısmı çalışıyor.
acaba bu ürünler benim kulaklığımın mikrofonunu kullanmama izin verir mi
Hocam masaüstü bilgisayarım için alacağım, normalde bende 2.0 dongle var ama bluetooth kulaklığımın mikrofonu çalışmıyor ve cızırtı yapıyor sanırım 2.0 olduğundan. Acaba bu ürünü satın alsam arkadaşın dediği gibi bluetooth kulaklığımın mikrofonu çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam masaüstü bilgisayarım için alacağım, normalde bende 2.0 dongle var ama bluetooth kulaklığımın mikrofonu çalışmıyor ve cızırtı yapıyor sanırım 2.0 olduğundan. Acaba bu ürünü satın alsam arkadaşın dediği gibi bluetooth kulaklığımın mikrofonu çalışır mı?
hocam senin bluetooth kulaklığının marka model nedir

Geri
Yukarı