PC için Bluetooth ya da Wireless Gamepad Önerisi

reyiscan

Hectopat
Arkadaşlar Gamesir'in ayın 11'inde indirimleri olacakmış ve ben bu markayı biraz araştırdım iyiymiş. Ama benim için kablosuz performansı önemli. G4s mi, G3s mi, T1s mi almalıyım? Dualshock 4'e benzeyen T1s hoşuma gitti ama sanki gecikme varmış gibi geldi videoda. G4s çok ergonomikmiş ama Xbox koluna benziyor ve hiç o tarz kullanmadım. Boyum 178 ama normal 170 insan ellerim ve parmaklarım aynı büyüklükte yanı normale göre ufaklar. G3s'e de parmaklar yetişmez gibi geliyor. Aralarından kullanan var mı? Önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimal almışsındır ama benim önerim çok farklı gamepad kullandım, bugüne kadar en beğendiğim xbox one s gamepad i oldu. One S dememin sebebi S modelinde bluetooth var, ama kulaklık girişini kullanmak istiyorsan blueatooth ile değil xbox ın pc için olan usb cihazı var gamepadi bağladığın onu alman gerekiyor. Adını unuttum ürünün.

Büyük ihtimal almışsındır ama benim önerim çok farklı gamepad kullandım, bugüne kadar en beğendiğim xbox one s gamepad i oldu. One S dememin sebebi S modelinde bluetooth var, ama kulaklık girişini kullanmak istiyorsan blueatooth ile değil xbox ın pc için olan usb cihazı var gamepadi bağladığın onu alman gerekiyor. Adını unuttum ürünün.
Gamesir g4s aldim fifa 18 icin almıştım xbox360 kolu gibi gözüküyor pcde.L1 ve R1 leri basmasi garip geldi ama r2 ye aldim hizli kosuyu 140tl oldugu icin aldim.xbox one s dizayni sol analoga hala fazla alışamadım x box one s 210 bandindaydi ve bluetooth pcde olmasina ragmen tereddüt ettim almadim.fena degil ergonomi guzel ama l1 ve r1 surekli basmak sorun gibi.eli hic yormuyor titresimi filanda iyi alinabilir most wantedda guzel ama l1 r1 gereksiz tus gibi bi imaj vermiş gamepad.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı