PC için Gamepad Önerisi

SyrioDeForel

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Steam üzerinden FIFA 21 aldım. Klavye ile oynayamadığımdan uygun bir kol arıyorum. Steamde oynarken sıkıntı çıkarmayacak bir kol önerebilir misiniz? Bütçe 150-250 civarı.

Merhabalar, Steam üzerinden FIFA 21 aldım. Klavye ile oynayamadığımdan uygun bir kol arıyorum. Steamde oynarken sıkıntı çıkarmayacak bir kol önerebilir misiniz? Bütçe 150-250 civarı.
Yıllardır F310 kullanıyorum. Gayet güzel bir gamepad ve parasına değiyor. Abuk subuk programlarla optimize etmeniz de gerekmiyor oyunlara tanıtmanız için gamepadi.

F310 öneririm. Kullanıyorum sorunu yok her oyunu otomatik algılayıp oynayabiliyorsunuz. Hele benim gibi Formula 1 tarzı oyun oynuyorsanız bayağı iyi.

Bu tarz oyunlara çok özendim fakat Gamepad ile oynanır mı bilemiyorum. Gerçekten zevk veriyor mu Gamepad ile bir yarış oyunu oynamak?

Hocam şimdi olay şöyle adam akıllı bir direksiyon seti şu anda en kötü 1500-2000TL(ikinci el) onu da rahat rahat alamazsın. Klavye ile oynamaktansa Gamepad çok aşırı derecede zevk veriyor. Önceden klavye ile oynardım yarış oyunlarını NFS ağırlıklı bir süre Forza Horizon 4 oynadım, Gamepad aldıktan sonra bakış açım çok değişti. F1 tarzı oyunlar oynanıyor Gamepad ile.

Hocam şimdi olay şöyle adam akıllı bir direksiyon seti şu anda en kötü 1500-2000TL(ikinci el) onu da rahat rahat alamazsın. Klavye ile oynamaktansa Gamepad çok aşırı derecede zevk veriyor. Önceden klavye ile oynardım yarış oyunlarını NFS ağırlıklı bir süre Forza Horizon 4 oynadım, Gamepad aldıktan sonra bakış açım çok değişti. F1 tarzı oyunlar oynanıyor Gamepad ile.
Haklısın evet direksiyon seti demek asgari ücretin 1.5 katı fiyatlara satılan bir alet. Hatırlıyorum geçenlerde ETS2 MP de Polonyalı bir arkadaşla konuştum DFGT'yi 60 Euro'ya aldığını söyledi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı