PC için gamepad önerisi

BrtYksl123

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, eskiden aldığım Snopy Rampage marka gamepadin ömrü bitti. Yeni gamepad arayışına çıktım ama hoşuma gidenler çok pahalı ne yazık ki. Başta söylemem daha doğru olur sanırım Logitech F710 marka gamepadi görünüş olarak beğenmiyorum ve almayı düşünmüyorum. Bunun dışında Monster Pusat'a baktım ancak şu an stokta yok birkaç aydır sanırım bu durumda üretiminin durup durmadığını bilmiyorum. Fiyatı uçuk diyeceğim Xbox One Controller ve SteelSeries stratus Duo hoşuma gitti ancak alacak gücüm yok diyebilirim. Sonda yazdığım gamepadler gibi ergonomiye sahip fiyatı fazla uçuk olmayan bildiğiniz gamepadler var mı? Açıkçası internette uzun süreli bir araştırma yaptım ancak gözden kaçırdıklarım olabilir. Dip not: Çakma bir şey almak istemiyorum çünkü ne yazık ki çakmaların fiyatları bile 100 TL'yi geçer duruma geldi.

Hocam piyasada mumla arasan bulamayacağın kablolu Xbox 360 kolunun orijinali şu an satılıyor;

Daha analog çubuklarının üstündeki noktalar aşınmamış, neredeyse sıfır ürün diyebiliriz yani.

Kendim de kablosuzunu kullanıyorum, orijinal kablolu bulamadığım için kablosuz almıştım, pil sıkıntısı hariç mükemmel bir ürün. Kabloluda da pil sıkıntısı yok. Xbox One kolları 360 kollarından daha çabuk bozuluyor, ben daha bundan dayanıklı alet görmedim.

Hocam 3-4 ay önce ben de sizin gibi gamepad arayışına çıkmıştım ve 0-300 TL arası maalesef alternatif çok az. Alabileceğiniz en iyi gamepad F310/F710. Ben kendim F310 aldım sıkıntısız kullanıyorum, her oyunda çalışıyor. Piyasada bu bütçede XBOX 360 Controller satılıyor ancak onların da orijinal olduklarına dair şüphe var.

Ben 2-3 yıldır Logitech F310 kullanıyorum Brawlhalla, SpeedRunners, cuphead vb. oynadım. Yere birkaç kere fırlattım sinirden. Gamepad hala sağlam kullanmanızı tavsiye ederim.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Bir nevi zorunluluktan Logitech F710'da karar kıldım. En uygun fiyat MediaMarkt'ta 327 TL olarak gözüküyor oradan alacağım iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı