PC için gamepad önerisi

BuLLTR81

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, PC için gamepad almak istiyorum ama PS4 gamepadi çok pahalı. Bu yüzden PS3 Gamepad'i alacağım, PS3 alsam bir sorun çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam piyasadaki çoğu PS3 gamepadi bana kalırsa sahte. Yani orijinal Sony değil kendim de deneyim ettim maalesef. Onun yerine bütçeyi biraz arttırıp Logitech modellerine yönelebilirisiniz.

Hocam pardon sözümü geri alıyorum. Kurlar artınca bunun da fiyatı epey yükselmiş. PS3 kollarının fiyatına baktım. Yani o fiyata fena değil. Tercih edilebilir gibi.

Tabii ki fiyatlar arttı onu göz önünde bulundurdum bütçe çok olmadığı için PS3 gamepad fiyatlarına baktım sanırım PS3 gamepad alacağım.

Tabii ki fiyatlar arttı onu göz önünde bulundurdum bütçe çok olmadığı için PS3 gamepad fiyatlarına baktım sanırım PS3 gamepad alacağım.

Hocam alırsanız pişman olursunuz size kalmış tabide aynı hataya bende düştüm 2 haftaya elimde patladı Logitech F710'a para biriktirdim (F310 da alabilirdiniz daha ucuz ve o da kaliteli) rlime bir miltar daha para geçti 500'e Xbox One S aldım çok da memnunum fakat bana kalırsa PS3 kolu kesinliklr almayın bütçe biriktirin Logitech F310'lar 200 lira civarında sanırım onu alabilirsiniz az daha geçerse 710 öneririm.

Geri
Yukarı